Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh o úžasném chlapci, který vyrůstal na polích Kansasu, v maloměstě jménem Smallville.   
1. část: Problémů je víc, než je zdrávo. Lois se nechce do svatby. Myslí se, že by měl zachraňovat jiné, a ne se věnovat jí. Za Tess přijde stoupenkyně Temnoty. Řekne jí, že se apokalypsa blíží. Ona se tomu snaží zabránit, ale někdo ochromil systémy Strážní věže. Clark neví, co má dělat. Naštěstí je tu Jonathan a Martha, aby mu připomněli to dobré.
2. část: Lionel unesl Tess, aby konečně měl poslední díl skládačky. Potřebuje její srdce k znovuzrození Lexe. Tess se podaří zastřelit Lionela a uteče. Lionel zaprodá duši Temnotě. Lex se vrátí mezi živé. Clark se chystá na poslední bitvu s Temnotou. (Varan)

(více)

Recenze (2)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velké zklamání,které pramení z naprostého nedostatku toho,co dělá tento seriál,tak dobrým. SPOUSTA - zbytečné vaty,nastavované kaše,která se posléze rozvaří ve vodu,ze které se dále vaří, páč délka tohoto závěr.filmu by se v klidu vešla do 30 minut, nenaplněných slibů, a často nuda, že by se dala krájet. Dobrých 80% tvoří svatba (na 2.str.,na to se nezmohl ani Singer) a to, na co každý naiva čeká, tj.Apokolips v Superman:úsvit Smallville, se odbyde během asi 2minut a to myslím, ještě přidávám. Od naprostého krachu to zachraňují záběry na Apokolips (úchvatné) na Clarka v outfitu (když ho stihnete zahlédnout),konfrontace Lena Luthor vs bratr a poslední asi 2 minuty s Williamsovou megakultovní hudbou k Donnerovu Supermanovi, jak jinak. A na závěr se vám musím svěřit,že myšlenku,že má Chloe (postava která nikdy neexistovala v DC comicsech a byla vytvořena čistě pro účely tohoto s.),dítě s Oliverem Queenem aka Green Arrowem,považuji dodnes za naprosto debilní. Je ovšem možné,že má očekávání byla tak nehorázně (diví se někdo po 9. a 10.s. tak gigantická,že možná nešla naplnit. Nevím. ´Zardoz promluvil´. ()

Reklama

Galerie (46)

Reklama

Reklama