Reklama

Reklama

Hunter

(seriál)
  • USA Hunter
USA, (1984–1991), 121 h 16 min (Minutáž: 41–86 min)

Tvůrci:

Frank Lupo

Scénář:

Randall Wallace, Roy Huggins, Frank Lupo, Adrian Spies, Tom Lazarus (více)

Hrají:

Fred Dryer, Stepfanie Kramer, Beth Grant, Garrett Morris, Terry Kiser, James Whitmore Jr., Gary Graham, Kristoffer Tabori, Ken Foree, Frances McDormand (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(152)

Obsahy(1)

Policejní detektivové Rick Hunter a Dee Dee McCallová spolu tvoří tým, jehož se obávají snad všichni zločinci v Los Angeles. Ti dva dosahují vynikajících výsledků jak při vyšetřování, tak při zatýkání pachatelů, a tak jim jde po krku celé podsvětí. Ani s nadřízenými nevycházejí svérázní policisté právě nejlépe, jejich pracovní metody jsou totiž často velmi netradiční. Hunter byl původně přesvědčen, že ženská se na podobnou práci ani trochu nehodí, musel však uznat, že Dee Dee pro něj představuje zcela mimořádnou posilu. Jejich případy jsou plné akce, napětí a tajemství, skrytých v zákoutích velkoměsta Los Angeles. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

Marze 

všechny recenze uživatele

Pro mě jeden z nejlepších televizních seriálů, které jsem viděl. Podivuji se nad zdejším nízkým hodnocením. Je ale pravda, že dnešní USA a zvláště Kalifornie jsou úplně jiné než v 80.letech. Bílí obyvatelé , kteří vyhnali Indiány byli nahrazeni jinými kulturami, bohatství je fuč, infrastruktura v dezolátním stavu apod. ()

Ondr4H 

všechny recenze uživatele

Jedna z posledních detektivek svého druhu, kterou pohřbily všemožné Kriminálky od Čerta až k Andělu.Hunter se spoléhá na instinkt, pořádnou pistoli, fešnou kolegyni a na posledního automobilového mohykána Dodge Monaco, jehož variace je vždy v policejních garážích.Nezapomeňte na šéfa, který je přísný ale vždy podrží.Okořeňte výbušnou akcí, holkami z 80. let, jejichž vlasy jsou nafoukané víc než horkovzdušný balón, hláškami a máte perfektní zabiják času. ()

Reklama

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Drsným policejním detektivům už odzvonilo. Detektive Huntere odevzdejte policejní placku, služební pistoli a jděte do důchodu. Na cestu si přibalte hamburger a koblihu a ty kecy si nechte od cesty. Seriál, který vás nekonečně znudí po "americku". Snad jen ve své domovině se udržel nesympatický detektiv v podání Freda Dryera tolik sezon na televizní obrazovce. U nás se moc neohřál. Ani se nedivím. Mé hodnocení: 0% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Může bejt." Může, Ricku, když to pořád opakuješ. A určitě to bude v L. A., protože to je tvůj rajón, ve kterém s Dee Dee řádíte. Já jsem měl tuhle klasickou policejní dvojku dost rád a určitě bych jí s chutí dal čtyři hvězdy, ale těch dílů vzniklo zbytečně moc a postupně jim došel dech, humor i originalita. ()

movie 

všechny recenze uživatele

Televizní klasika! Sice platí to samé co obvykle, a tudíž že po několika prvních dílech či sériích mizí kvalita a atmosféra rapidně dolů ... no, ale těch prvních pár dílů fakt stojí za to. Navíc Hunter je takový loser, neoblíbenec policejního sboru a velitelů především, tomu se prostě musí fandit! :) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama