Reklama

Reklama

Recenze (9)

LudkovaLevaRuka 

všechny recenze uživatele

Poměrně originální myšlenka a odvážné nápady totálně ubíjí (některé postavy i zabíjí) vražedná naivita, špatné herectví a nezáživný scénář. Rvačky jsou k smíchu, milostná zápletka k pláči a Adam Storke mluví jako po mrtvici (nejspíš nářečí Homo dominant). Poslední dvě epizody se výrazně zlepší jenom aby jste se nikdy nedozvěděli, jak to skončí. Že by spiknutí "nadlidí"? 4 hvězdy za nápad, 2 za zpracování. ()

22matelko 

všechny recenze uživatele

Myslím že akta x na tento seriál nemala škoda krátkosti seriálu. bohužial pozeral som ho iba po anglicky s anglickymi titulkami takže môj dojem trocha zbrzdilo ze niet nikde na internete česká vercia alebo aspoň české titulky k tomuto seriálu a hlavnú myšlienku som pochopil a pointa mi neušla. Super seriál ()

Reklama

nessbeal

všechny recenze uživatele

Co když globální oteplování mění naši DNA? A co když tyto změny nejsou k lepšímu? Bio-antropoložka Sloan Parkerová objevila, že by se v tom mohla uplatnit Darwinova teorie - lidská rasa v sobě ukrývá alternativní rasu velmi inteligentních sériových vrahů, jejichž cílem je zničit lidstvo, aby oni, silnější, přežili. ()

Felisr 

všechny recenze uživatele

V době, kdy se seriál u nás vysílal, to byla moje srdeční záležitost. Nebylo od té doby zrovna moc chrismatických herců v hlavní roli, mezi kterými by tak uvěřitelným způsobem fungovala chemie. Z nešťastného konce jsem se musela pár dnů vzpamatovávat - nedivím se, že fanoušci v USA založili kampaň za natočení další série nebo alespoň ještě jednoho dílu, který by děj zvrátil, ale bohužel, holt to není Bobby z Dallasu :o) ()

Jinny 

všechny recenze uživatele

Slušný seriál, který ovšem Nova zabila špatným vysílacím časem. Formálně připomíná Akta X, ale je mnohem kompaktnější. Hlavní myšlenka se totiž jako červená niť prolíná do každého dílu: homo sapiens sapiens mají konkurenty, kteří si říkají homo superior. Ne nadarmo. P.S. V češtině seriál možná znáte jako Lovnou zvěř. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama