Plný dům

Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Jeff Franklin

Scénář:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (více)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (více)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

PetrJulian

Z pohledu českého diváka ne až tak zažitý seriál, protože se vysílal jen jednou a to jen dvě první série. Vím, že to běželo na Markíze, a dokonce s českým dabingem, ale tehdy jsme tu neměli moc možnost, jak to sledovat. Nevím tedy nic o kvalitě pozdějších sérií. Step By Step je údajně lepší. No, nevím, i Step později narazil na úpadek kvality. ()

sud

Jo, tak to už je dávno. Sobota dopoledne (alespoň tuším) na ČT1 v polovině 90. let. Tenkrát jsem se skvěle bavil (i když "Krok za krokem" jsem měl vždycky radši) a největší týpek byl Joey. Dneska by to už asi nebylo takové, ale při případné repríze bych se na to podíval. Nebo radši ne? Nostalgie - 50%. ()

walkingdead

V USA asi nejpopulárnější z podobných rodinných seriálů, u nás zůstal ve stínu Kroku za krokem, asi právem, postavy nemají takové charisma a chybí tomu i to prostředí ideální pro konfliktní situace, které vzniklo spojením dvou zcela odlišných rodin v Kroku za krokem. Je to tedy spíš takový Step by Step lite, ale i tady se najdou vtipné epizody. Jen jsem nikdy nechápal, co se Američanům tak líbí na Olsenkách, na druhou stranu je fakt, že tady ještě (na rozdíl od současnosti) nevypadaly jako zrůdy. ()

MorraEddie

Při sledování plného domu se mi furt nabízelo srovnání s Krok za krokem,který je pro mne o několik tříd jinde. Seriály si nejsou moc podobné dejově,ale jsou si blízké tim morálním ponaučením,které bylo mnohem snesitelnější právě v Krok za Krokem. Navíc místo toho,aby Plný dům bavil, tak me spíš nudil. Herci mi navíc nejsou moc sympatičtí a dětští herci mi lezou akorát na nervy. ()

Olík

Plný dům, Kutil Tim, Krok za krokem, Billy, Alf........vzpomínáte (máte pravdu, nekonečné reprízování, nám nedá zapomenout), takhle jsme se učili co to vlastně je zač ten sit-com. Všechny zmiňované seriály měli podobné rysi - rodinné hodnoty, u zdi se držící humor, nebo ždímaní dávno suchého, ale právě Tannerovic rodinka vítězí co se týče kříšení již mrtvého, infantilnosti, moralizování a všednosti.........líbí se mi přirovnání "Krok za krokem light". Ve své době hit, dne spíše úsměvné retro. ()

• Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)
  • Seriál je vysílán ve více než 75 zemích světa, včetně ČR. (ČSFD)