Francie,
2001, 9 h
(Minutáž: 90 min)
Epizody(6)
-
Tajemství komisařky Lescautové (S10E01)
-
Nejdelší noc (S10E02)
-
Smrtící nože (S10E03)
-
Osudová krása (S10E04)
-
Zmizení (S10E05)
-
Recidiva (S10E06)
Hrají
Patrick Rocca
Nejlepší seriály:
Černý baron (2016) (seriál)
Lupin (2021) (seriál)
Caïn (2012) (seriál)
Lara Guirao
Nejlepší seriály:
Balthazar (2018) (seriál)
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Vraždy podle Agathy Christie (2009) (seriál)
Natalia Dontcheva
Bulharsko
Nejlepší seriály:
Purpurové řeky (2018) (seriál)
David Nolande (2006) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Patrick Bonnel
Nejlepší seriály:
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Zmrzlí mrtví (2016) (seriál)
Xavier Lafitte
Francie
Nejlepší seriály:
The New Look (2024) (seriál)
Pacovo mužstvo (2005) (seriál)
Škola života (2002) (seriál)
Benjamin Bellecour
Nejlepší seriály:
Franck Keller (2003) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Françoise Pinkwasser
Francie
Nejlepší seriály:
Le Voyageur (2019) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Mareva Galanter
Francouzská Polynésie
Nejlepší seriály:
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Noémie Kocher
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Alain Payen
Nejlepší seriály:
Navarro (1989) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Žena v taláru (1999) (seriál)
Hervé Lassïnce
Nejlepší seriály:
Chci mluvit se svým agentem! (2015) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Luc Goldenberg
Nejlepší seriály:
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Cordierovi, soudce a policajt (1992) (seriál)
Nathalie Roussel
Nejlepší seriály:
Okupace (2015) (seriál)
Filharmonie (2019) (seriál)
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Michel Albertini
Francie
Nejlepší seriály:
Markýz de Bois-Doré (1976) (seriál)
Fabio Montale (2001) (seriál)
Mise lásky (1992) (seriál)
Alain Stern
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Osmosis (2019) (seriál)
Sarah Grappin
Nejlepší seriály:
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Fred Bianconi
Nejlepší seriály:
Slow Horses (2022) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Delphine Chanéac
Francie
Nejlepší seriály:
Škola života (2002) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Laura: Rodinné prokletí (2006) (seriál)
Jean-Jacques Moreau
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Denise Chalem
Egypt
Nejlepší seriály:
Maigret (1991) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Žena v taláru (1999) (seriál)