Reklama

Reklama

Krajní meze - Série 1 (1995) (série)


Hlas rozumu (S01E21)

(epizoda)
  • Kanada The Voice of Reason (více)

Obsahy(1)

Hlavní postavou střihové epizody je dr. Randall Strong (Gordon Clapp), který se na mimořádném slyšení bude snažit přesvědčit předsedu tajného výboru Chairmana Thornwella (Daniel J. Travanti) a jeho členy o tom, že planetu obývají mimozemšťané. Situace je tak vážná, že podle dr. Stronga vetřelci dokonce zastávají nejvyšší politické funkce a mají tak vliv na chod Země. Jako důkazy, že je Země ohrožena, podá případy z některých v této řadě odvysílaných epizod: Králové písku (1995), Cesta domů (1995), Chyceni při činu (1995), Kdyby ty stěny mohly mluvit (1995), Nový druh (1995), Koutkem oka (1995) a Právo na život (1995). (A.L.E.S.)

(více)

Recenze (5)

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Retro několika epizod seriálu, což je jako osvěžení fajn. Navíc se jako červená nit linula nástavba téměř jako ze soudní síně - přistoupí porota na argumenty nebo ne? No a konec, to bylo velmi dobré - jako správné a odvážné rozhodnutí jednoho může přinést obrovské dobro (epizoda Cesta domů), může chybné, byť odvážné rozhodnutí jiného přinést mnoho zmaru. ... a navíc, bylo super vidět se znovu olizovat Allysu Milano. ;-) ()

Reklama

Brainstorm 

všechny recenze uživatele

Ohlédnutí zpět na pár dílů série, takový vzpomínkový díl, které vždy nemám rád. Prostě jsem viděl to, co jsem už viděl a je jedno, jestli šlo o dobré díly, nebo ne. Jen díky těm pár minutám na konci dílu dávám 3*, protože ten byl dobrý, jinak by to hodnocení bylo jednoznačně nejhorší díl celé první série. ()

Dan9K 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jo je to jen střihák, ale v tomto typu seriálu, kdy je každá epizoda o něčem jiném, je takový střihák dost důležitý. Navíc super závěr, přesně ve stylu tohoto seriálu. ()

kkomtu 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano... je to "stříhák", ale musím se přiznat, že mě bavil stejně jako každá jiná epizoda tohoto seriálu.... celou dobu mě zajímalo jestli se mu podaří radu přesvědčit a s čím příjde dál...+ TEN KONEC...!!! když tuhle epizodu porovnám s S06E21 a S06E22., tak tahle je jasně lepší... ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama