Tvůrci:
Dick WolfKamera:
Michael GreenHudba:
Mike PostHrají:
Mariska Hargitay, Richard Belzer, Kimiko Glenn, Sope Aluko, Lauren Noble, Jenna Stern, Caris Vujcec, Sofia Vassilieva, Jessica Phillips, Aubrey Joseph (více)VOD (1)
Epizody(24)
-
Zachraňte Bensonovou (S15E01)
-
Uvězněné životy (S15E02)
-
Americká tragédie (S15E03)
-
Vnitřní záležitost (S15E04)
-
Cesta do říše divů (S15E05)
-
Říjnové překvapení (S15E06)
-
Neladící hlasy (S15E07)
-
Vojenská spravedlnost (S15E08)
-
Anonymní násilníci (S15E09)
-
Terapie psycho (S15E10)
-
Amaro se hájí (S15E11)
-
Jerseyská spravedlnost (S15E12)
-
Vrchol zrady (S15E13)
-
Středeční dítě (S15E14)
-
Perverzní komika (S15E15)
-
Voják fotbalu (S15E16)
-
Pokušení hazardu (S15E17)
-
Kriminální historky (S15E18)
-
Sdílené dítě (S15E19)
-
Zrůdná posedlost (S15E20)
-
Ozvěny smrti (S15E21)
-
Odůvodněné pochybnosti (S15E22)
-
Zločinné myšlenky (S15E23)
-
Jarní míza (S15E24)
Hrají
Mariska Hargitay
USA
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
The Jim Gaffigan Show (2015) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Richard Belzer
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Městečko South Park (1997) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kimiko Glenn
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Sope Aluko
Nigérie
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Lauren Noble
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Jenna Stern
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Caris Vujcec
USA
Nejlepší seriály:
Lovci zločinců (2011) (seriál)
Traveler (2007) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Sofia Vassilieva
USA
Nejlepší seriály:
Lucifer (2016) (seriál)
Hledání Aljašky (2019) (seriál)
Timeless (2016) (seriál)
Jessica Phillips
Nejlepší seriály:
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Jak prosté (2012) (seriál)
Aubrey Joseph
USA
Nejlepší seriály:
Jedna noc (2016) (seriál)
Little Fires Everywhere (2020) (seriál)
Runaways (2017) (seriál)
Danny Pino
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Kelli Giddish
USA
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Dobrá manželka (2009) (seriál)
Ice-T
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Dann Florek
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Pablo Schreiber
Kanada
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Life on Mars (2006) (seriál)
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Dean Winters
USA
Nejlepší seriály:
Oz (1997) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Wayne (2019) (seriál)
Bill Irwin
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Kauza Theranos (2022) (seriál)
Lauren Ambrose
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zach Appelman
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
Ned Luke
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Každý den v akci (1996) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)