Reklama

Reklama

Letka černých ovcí

(seriál)
  • USA Baa Baa Black Sheep
USA, (1976–1978), 29 h 38 min (Minutáž: 48–98 min)

Hrají:

Robert Conrad, Simon Oakland, Dana Elcar, Dirk Blocker, W.K. Stratton, Jeff MacKay, Larry Manetti, Robert Ginty, John Larroquette, Kathy McCullen (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Válečný seriál, u nás vysílaný pod názvem LETKA ČERNÝCH OVCÍ. Nebylo lehké pro piloty známých Corsairů být daleko od domova a každý den čelit smrtelnému nebezpečí, přesto však bojovali ze všech sil. Seriál o přátelství, odvaze, nebezpečí a životě obyčejných pilotů, pozemního personálu a zdravotních sester. (ČSFD)

Recenze (3)

CharlitoCZ 

všechny recenze uživatele

Tyjo, seriál mého mládí, omlouvám se, ale 5* je nutnost! Tehdá jsem ho viděl ještě na německé telce, fakt paráda. Když přihlédnu k roku natáčení, tak i tak si myslím že 4* si zaslouží. Po pravdě mě bavil mnohem více než mash, alespoň se tam něco dělo. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Dnes už úsměvný film o amerických pilotech z Pacifického válčiště... Pokud by ho zase některá z Tv stanic oživila, určitě bych se zase na hrdinné piloty Hellcatů a Corsairů s černou kamufláží podíval... :-). Viděl jsem nedávno sestřih některých dílů a ano má to své mouchy, ale o kolika seriálech s touto tématikou víte? * * ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama