Reklama

Reklama

Loď lásky

(seriál)
  • USA Love Boat: The Next Wave (více)
Drama / Romantický / Rodinný
USA, 1998, 25x60 min

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Robert Urich, Joan Severance, Corey Parker, Kyle Howard, Lenny Clarke, Jolene Blalock, Danica McKellar, Susan Walters, Tim Maculan, Maggie Wheeler (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V seriálu Loď lásky jsou hlavními hrdiny členové posádky zaoceánského výletního parníku s názvem Pacifická princezna a jeho každý týden noví a noví pasažéři. (oficiální text distributora)

Recenze (29)

Šimpy

všechny recenze uživatele

Nebudu hodnotit, neb seriál jsem celý neviděl. Viděl jsem pouze jeden díl a ten byl vynikající. Na loď se nalodí chlápek-iluzionista a kouzelník (Lane Davies). Splní přání několika lidem a my sledujeme jejich příběhy. Jeden mládenec si přeje vidět skrz ženské šaty. Kouzelník ho vytrestá tím, že nahé vidí všechny lidi (muže, ženy, bez rozdílu věku). Dále je tu malá holčička se svým oblíbeným plyšákem- Alfem. Její matka požádá magika o pomoc, protože dcera je němá. Ten zakouzlí, ale dívka mluvit nezačne. Místo toho začne mluvit plyšový Alf!( a to s dabingem O.Jiráka!), který ji ovšem pomůže se rozmluvit. Další příběh je o chlápkovi ve středním věku, který není spokojen se svou postavou a požádá o změnu. Postavou se nezmění, ale vždy, když pohlédne do zrcadla, vidí tam sebe jako mladého svalovce, zvedne mu to sebedůvěru a sbalí ženu, která se mu líbí. Ráno se vedle ní probudí a shrůzou zjistí, že vypadá stejně jako předtím. Je z toho na prášky, ale přítelkyně mu řekne, že ho vidí jako skvělého muže. Následuje záběr na její oči, v nichž se odráží jeho podoba a vidíme opět toho mladého svalovce.:-) Supr díl, takže seriály tohoto tipu nezatracovat, neplést s podobnými tituly a zkouknout aspoň pár dílů!:-D ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Americký romantický televízny seriál "Loď lásky" sa objavil na obrazovkách tuzemských televízií niekedy na prelome milénia. Pamätám si, že to vtedy vášnivo sledovala moja bývalá priateľka Petronela. Občas som si niektorú epizódu s ňou pozrel. No na mňa to nerobilo ani zďaleka taký silný dojem. Príbehy členov posádky a pasažierov zaoceánskej lode Pacifická princezná sa mi zdali presladené, naivné a nudné. Petra teraz pracuje na výletnej lodi v Holandsku a ja tu pravideľne prispievam svojimi sofistikovanými komentármi. * ()

Reklama

Oktavianus odpad!

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale podle názvu a pozdního vysílacího času, když jsem to před lety poprvé (a naposled) viděl, jsem čekal nějaký (soft)porno. A místo toho takové zklamání...takže nemohu jinak. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Jak vznešeně znějící název. A přitom bouda na diváka. I když své příznive to má, jinak by se to všude možně nevysílalo. Cílem je možná diváka nudit, ponudit, vyprovokovat seriály jiné. Kdo ví? ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama