Reklama

Reklama

Knots Landing

(seriál)
  • USA Knots Landing
USA, (1979–1993), 269 h 28 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

David Jacobs

Scénář:

Stephen Tolkin, Angelo Pizzo, David Paulsen, John Romano (více)

Hrají:

Michele Lee, Ted Shackelford, Joan Van Ark, William Devane, Donna Mills, Kevin Dobson, Jerry Buteyn, Pat Petersen, Constance McCashin, Julie Harris (více)
(další profese)

Série(14) / Epizody(344)

Recenze (15)

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Ploché charaktery, pomalý děj, vyhrocené situace, absurdní smrti, ještě absurdnější vzkříšení, podivné románky a uprostřed toho všeho mladinká Nicolette Sheridan jako mrška Paige. Není to nic extra, ale nudné dopoledne to vždycky zabilo vcelku příjemně. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Dobrý seriál zraje jako víno. Nejdříve je hodně diváků proti, ale za pár let zjistí, že si ho oblíbili a mění své názory. Doufám, že tohle bude ten případ. Těším se, až si diváci, co si tenhle seriál oblíbí, tak ho budou postupně zvedat z temné barvy do modré a možná i do červené.***(6.12.2010) ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Koupit piva basu, ožrat se u Dallasu a u tohohle pak střízlivět....docela solidní základ pro představu pekla, ne? ()

Honzik004 

všechny recenze uživatele

Americký seriál Knots Landing je jakousi odnoží populárního Dallasu. Člen slavné rodiny Ewingů, Gary, byl nucen ze svého rodného města odejít a usadil se se svou ženou Valene ve fiktivním městě Knots Landing ve společnosti několika sousedících rodin. Mě se tenhle seriál líbil. Nevypráví se zde ságá miliardářské rodiny, ale příběhy několika rodin americké střední třídy. Navíc se zde byli zajímavám způsobem ztvárněny každodenní starosti a problémy: alkoholismus, užívání drog. K nejsilnějším zážitkům však patřila zápletka únosu dětí z porodnice, které měli být použity na nelegální adopci a matce bylo namluveno, že se děti narodili mrtvé. Pro mě solidní seriál se sympatickými postavami. 70% ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama