Reklama

Reklama

Recenze (32)

swiss 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Při závěrečné písni jsem si říkal, jak rychle tenhle díl utekl. Obávám se, že byl možná nejlepší z celé série i díky očekávané proměně. Ale ono to písní nekončí a přichází další nápověda. V tomhle dílu se toho na Lynchovy poměry vysvětluje poměrně hodně, takže se obávám dalšího zašmodrchání ve finále. Ale od toho Lynche, my bezduchá hovada, máme, ne? ()

Yarwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všichni jsme na to spoustu dílů čekali a konečně je to tady, náš Cooper se vrátil. A dokonce to vypadá, že zůstane se svou stávající rodinkou, ostatně Naomi Watts je ve své roli kouzelná a domnívám se, že její herecký výkon patří v této řadě k tomu nejlepšímu. Na závěr mě dostal tanec Audrey, to jsem nečekal, okamžitě jsem si vzpomněl, jak v jednom z první dílů tančí mladá Audrey na stejnou hudbu v Double R. No nic, přichází závěrečné rozuzlení, pojďme do toho... ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A máme tu další skvělou epizodu, jehož hlavní událostí je to, že se nám Dale Cooper konečně probral z tranzu (a taky hláška I´m FBI.). Děj se taky celkem posunul a přibylo hned několik nových zvratů, včetně toho finálního, na který jsem civěl s otevřenou hubou. No, zbývají se dvě epizody, moje teorie o tom, co se stane zatím ještě nebyla potvrzena, ale ani vyvrácena, jenže objevují se tu jisté náznaky, že by to tak být mohlo. Nechci předbíhat, nějaký ucelený dojem a děj poskládám dohromady až v poslední epizodě, nebo v komentáři k celé sérii (jestli se mi ho bude chtít psát). Každopádně, zbývají už jen dvě epizody a jsem zvědavý, co na mě ještě čeká. Snad to bude mít aspoň částečně uzavřený konec. Dneska to je opět za 5*, ale za nejlepší epizodu třetí série Twin Peaks bych to fakt neoznačil. 5* ()

topi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, tak Twin Peaks začíná solidně gradovat a nabírat na obrátkách!! A konečně zazněly i dva kultovní hudební motivy z původního seriálu a to zrovna v parádních působivých situacích. Pecka, bomba, Lynch je borec!! Jen mě začíná moc mrzet, že všemu tomuhle mysterióznímu divadýlku bude už tak záhy konec.... ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další z velkých vrcholů třetí řady. Dochází zde k totiž onomu velkému momentu, na který všichni čekali, a to, že ten pravý a jediný Cooper je zpět na světě ("Já jsem FBI"). Opět následuje výborné propojeni vizuální a emoční stránky, tentokráte s takovým hlubokým osudovým podtextem ("Neodcházej - Musím"). Cílová stanice = Twin Peaks. K velkému finále nás ale čeká tolik otázek, že se z toho divákovi rozpadnout hlava... Linka okolo Audrey je asi snáze pochopitelná pro čtenáře knih, kde se tedy již dříve dozvíme, že Audrey je po závěru 2. série v komatu. Na to se dá navázat, že jí nejspíše Bob v Coooperově těle znásilnil, pač ("Sbohem, synu") a proto byl i mladej Horne takovej zmrd. Celá linka Audrey se tak nejspíš odehrává v její hlavě, a Charlie by tedy mohl být její doktor?! To je pro mě asi nejsnazší vysvětlení. Pochopitelně se nabízí mnoho otázek, co se stalo v závěru dílu... Zemřela / Probudila se??? ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama