Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (141)

Gamekeeper77 

všechny recenze uživatele

Jako jsem se nikdy nezajímal o pravidla americkýho fotbalu, nebo nepátral po tom, jak se hrajou šachy, tak i při sledování tohohle filmu jsem neměl ani páru o tom, co se děje u stolu. Možná proto nemůžu docenit kvality filmu, protože mi tam chybělo to napětí ze hry co jsem čekal, ale možná mi chybělo proto, že tam vůbec nebylo. Ať už je to tak či onak a já čekal něco trochu víc, koukat se na to určitě dalo. 60%. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Nenáročná story bez ambicí nějakých složitých psychologických katarzí, jejíž herní partie mají slušnou šanci milovníky pokeru docela zaujmout, ne tak už zbytečná a nevěrohodná milostná linka mezi Banou a Barrymoreovou, která táhne film dolů zvláště plochostí ženského charakteru. Ale třeba mírná změna v tradičním schématu amerického happyendu mě potěšila. 55% ()

Reklama

asfalt 

všechny recenze uživatele

Ak som podobnému snímku udelil trojhviezdičkové hodnotenie, tak v tomto prípade musím pridať. Je to doteraz najlepší film z pokerového prostredia, aký som videl. Prípajam sa aj k názorom ostatných užívateľov, že ide o snímok, ktorý si naplno vychutnajú len fajnšmekri tejto krásnej hry :-) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

On hledal cestu k jejímu srdci jí, ona hledala cestu k jeho srdci, táta hledal cestu k synovi, syn hledal cestu k tátovi , ach bože. Do toho pár pouček o pokeru a nuda byla za mnou. Holky s dobrým vkusem na chlapy, což znamená, že se jim líbím buď já nebo Eric Bana, můžou fláknout jednu hvězdičku navíc. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Pre mňa osobne dosť veľké prekvapenie. Poker som doteraz moc nechápal, ale mám pocit, že pri tomto filme som sa už ako tak do toho dostal. Vlastne asi tak 75% celého filmu sa točí len a len okolo tejto diabolskej hry, a keďže som doteraz moc filmov s touto tematikou nevidel, tak porovnať to síce neviem, ale mne sa to dosť páčilo. Aj keď som o tento film zakopol najmä kvôli Drew Barrymore, ktorá tu bola viacmenej do počtu - a to mi paradoxne až tak neprekážalo. Ten pohľad na pokrové stoly a neustále mihajúce sa karty a žetóny ma úplne pohltil. Ale nebol celý príbeh len o tom, ale veľkú rolu tu hral aj samotný vzťah syna a otca - čo bolo mnoho krát pekne vystihnuté aj prostredníctvom pokru. Veľmi som sa obával, že tým koncom to veľmi pokazia, napokon bol predsa len vydarený. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (6)

  • Film měl mít původně premiéru už 8. září 2006, ta byla ale následně oddálena na 16. března 2007. Těsně předtím však byla premiéra ještě jednou posunuta, a to na 4. května 2007. K filmu existuje několik plakátů, na kterých je uvedeno původní datum vydání 8. září 2006. (HappySmile)
  • Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)
  • Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)

Reklama

Reklama