Reklama

Reklama

The Equalizer

(seriál)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (1985–1989), 70 h 34 min (Minutáž: 46–52 min)

Hrají:

Edward Woodward, Keith Szarabajka, Robert Lansing, Mark Margolis, Steven Williams, Eddie Jones, William Zabka, Bobby Moresco, Mitchell Lichtenstein (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(88)

Obsahy(1)

Pomáhá lidem v nouzi. Lidé si ho vždy můžou objednat přes inzerát. Své hříchy z minulosti se snaží napravit. Potírá zločin v New Yorku. To je Robert McCall, kterého hraje britský herec Edward Woodward. Ovšem v soukromém životě působí jako ztroskotanec, který je rozvedený a se svým synem Scottem moc nevychází. (reich)

Recenze (4)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Dvakrát mě seriál nebavil bohužel, pomáhat je super ale tady chybělo strašně moc aby to dokázalo mě přesvědčit o kvalitě slabé a někdy nudné. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - cena (1) - 44. ročník (za rok) 1986 - *Nejlepší herec v seriálu (drama) - Edward Woodward + nominace (1) - 45. ročník 1987 - Nejlepší herec v seriálu (drama) - Edward Woodward ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Niekedy sa tíško usmievam nad tým, ako tu niektorí komentujú a hodnotia seriál na základe jednej či dvoch častí. Ja som videl bezmála všetky časti a môžem s kľudným svedomím povedať, že sa jedná o slušný krimi seriál so zaujímavými príbehmi a aj pointou. Životná rola Woodwarda. V dnešnej dobe pri tak kvalitných seriáloch podobného žánru by tento seriál jednoducho neobstál ani náhodou. Čas proste neoklameš a seriál si vytrpel viaceré neduhy onej doby. U mňa klasický priemer. 50 % ()

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele

Viděna celá první série. Špatné to úplně není, ale když přihlédnu k roku vzniku, tak to celkovým zpracováním působí jak o deset let starší dílko. Český dabing by tomu k přijatelnějšímu sledování rozhodně pomohl. Další série už neplánuju. 2* ()

Galerie (14)

Zajímavosti (3)

Související novinky

Denzel si naverboval režiséra Drive

Denzel si naverboval režiséra Drive

12.12.2012

The Equalizer je seriál z osmdesátých let, který vydržel na obrazovkách čtyři sezóny. Jeho hrdinou byl bývalý tajný agent Robert McCall (Edward Woodward), jenž jako pokání za svou minulost zvolil… (více)

Denzel Washington vás naladí na trochu akce

Denzel Washington vás naladí na trochu akce

18.12.2011

Plány studia Sony natočit celovečerní film na motivy akčního seriálu z 80. let The Equalizer nejsou žádnou novinkou. Prvním kandidátem na hlavní roli byl Russell Crowe, ale momentálně jej jeho… (více)

Crowe se ladí na špionáž

Crowe se ladí na špionáž

19.06.2010

U nás seriál The Equalizer prakticky neznáme, ale „na západě“ se ve druhé polovině 80. let udržel čtyři sezóny a dodnes je považován za realističtější a drsnější protiváhu k tehdejším televizním… (více)

Reklama

Reklama