Hrají:
Fred Savage, Dan Lauria, Alley Mills, Jason Hervey, Danica McKellar, Josh Saviano, Olivia d'Abo, Daniel Stern (vypravěč), Michael Landes, Juliette Lewis (více)Série(6) / Epizody(115)
Obsahy(1)
V průběhu 115 dílů vzpomíná třicátník Kevin Arnold na své dětství, které prožil na předměstí amerického města šedesátých let. Let květinových dětí, války ve Vietnamu, dobývání Měsíce. Ve vzpomínkách se Kevin vrací ke své lásce k černovlasé Gwendolíně, přátelství s Paulem Pfeifferem i ke spolužití se svými rodiči a sourozenci. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Andrea Walters
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Perfect Strangers (1986) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Travis McKenna
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Adam Jeffries
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Třeba mě sežer (1997) (seriál)
Family Matters (1989) (seriál)
Elisabeth Talbot-Martin
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Bonanza (1959) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Mya Stark
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Max Headroom (1987) (seriál)
thirtysomething (1987) (seriál)
Danny McMurphy
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Real Ghost Busters (1986) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Ryan Rushton
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Head of the Class (1986) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Jake Jundef
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Facts of Life (1979) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
Bonnie Urseth
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
E'Lon Cox
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Kristopher Kent Hill
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Plný dům (1987) (seriál)
Ina Fried
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
V (1984) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Tommy Morgan
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Mladí a neklidní (1973) (seriál)
Karin Woodward
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Michael Bower
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)
Matt Levin
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
John Snee
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Gloria Manos
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Domeček na prérii (1974) (seriál)
St. Elsewhere (1982) (seriál)
Laura Mooney
USA
Nejlepší seriály:
Rychlá rota (1989) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Kathy Wagner
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Sisters (1991) (seriál)