Nešťastnú Ainsley odstrihne matka od finančných zdrojov a mladá žena musí bojovať o svoju existenciu. Maya sa snaží nájsť nové zamestnanie, ale zisťuje, že uniknúť pred svojou minulosťou nebude tak jednoduché. Vzťah Duffyho a Tabby naráža na prvý problém. Pre rodinné problémy Kash musí zabudnúť na svoju vytúženú hereckú kariéru. (TV JOJ)

6thSun

Tento seriál je nejsilnější v komediálních momentech, jakmile se snaží hrát na city, je totálně tuctovej, což závěr tohoto - jinak dobrého - dílu umocnil ad absurdum. ()

Anderton

Tak a zase sme u toho schematizmu a povrchnosti. Čo je po predchádzajúcej epizóde škoda. Našťastie opäť nechýba zopár skvelých fórov (my všetci sme Khan), len ich nie je až tak veľa ako naposledy. No a môžete si odškrtávať, jedna svadba prebehla - neprebehla a čaká nás (asi) pohreb. Čiže potom sa môžeme (asi) tešiť už len na tie radostnejšie udalosti. A snáď sa niektoré postavy časom prestanú správať ako rozmaznané deti, aj keď majú možno už 40. Bonusom je cameo Andie, ktorá je ale aj matka jednej z hlavných postáv, takže ju (asi) uvidíme častejšie. ()