Dlouho předtím, než se Liu Kang, Sonya Blade a Johnny Cage utkali s Shang Tsungem a jeho přisluhovači v turnaji Mortal Kombat, bojoval mnich Kung Lao (Paolo Montalban), zlodějka Taja (Kristanna Loken) a bývalý strážce Siro (Daniel Bernhardt) proti krvelačnému imperátorovi Shao Kahnovi, jeho mágovi Shang Tsungovi (Bruce Locke), jed plivajícímu Reptilovi (Jon Valera), čaroději Quan Chimu (Adoni Marapis) a jeho trojici nemrtvých vražedkyň (Dana Hee, Jamie Pressly, Renee Tenison), královně Kreeye (Fabiana Udenio) a její prvorozené dceři Vorpax (Tracy Douglas) či Scorpionovi (Chris Casamassa). Za podpory ochránce pozemské říše lorda Raydena (Jeffrey Meek) a princezny Kitany (Audie England) bojují o osud lidstva, rozhodnuti chránit ho za každou cenu, i kdyby jí měl být jejich vlastní život... (Chen)

Nix

Bylo mou povinností se na tohle podívat, jelikož se považuju za fandu her a světu Mortal Kombat. No ale doporučovat tenhle seriál člověku, který o tomhle nikdy neslyšel? To raději ne, je to opravdu velký průměr, pár bitek je celkem dobrých, ale pokud by se podíval rovnou na konec, tak by určitě udělal líp, zbytek si člověk nebude rozhodně pamatovat. ()

majxik

Trio hrdínu se pomláti s nějakým z intrikanských antihrdinů, všude okolo je spousta hodně spoře oděných bojovnic nebo servírek (ale vždy jsou hezké :) a tak nějak pořád dokola... ale i přesto má serial své kouzlo, hlavně pro ty kteří mají nějaké dočinění s hrou. Je nějaký důvod se ubec koukat na celý serial a neskočit hned po 5tém díle? Ano je, v ději je spousta zajímavých intrik a zauzlení a na konci se dočkáte neočekávaného konce který by asi nikdo neočekával. (Mě osobně překvapil a zároveň zklamal). ()

alienemo

Slušne rozpracovaný svet mortal kombatu. Seriál ma podľa mňa slušne spravené prostredie, kulisy, súboje su väčšinou na veľmi dobrej úrovni. Dosť ma však trápia povrchne prepracované postavy a dosť stupídny dej väčšiny epizód, ktoré sa začinajú opakovať podľa zabehanej schémy. Celkove sa však drží seriál celkom dobre až do prichodu Kreeye. Odvtedy idu diely dole vodou až po neskutočne dobré a prekvapujúce finále. ()

novoten

Zapomenutý seriál, který si k mé velké radosti bere z herní mytologie opravdu hodně a vše rozvádí do místy překvapivých rovin. Jenže časem ustupuje ústřední linie stranou a trojice poněkud mělkých hrdinů upadne do stereotypních epizod typu "dívka je nalákána do pasti halucinací svého zemřelého otce", které jako by vypadly z laciností typu seriálového Pána šelem. O to větší překvapení bylo pak finálové zakončení, které kromě silně duchovní linie přidává i téměř neustálou akci a hlavně konec, u kterého budete přemýšlet, jak je možné, že vám nedošlo, že zkrátka přijít musel. ()

char_t

Anglický baron vládne čínskému městu, kde asijský mistr kung-fu žije s prsatou blondýnou, která chodí po městě prakticky nahá, zatímco její bratr, průměrný obchodník, běžně poráží ninja-zloděje, kteří na něj bezdůvodně útočí. Pokud se smíříte s takovým světem, čeká vás konečně pořádná sonda do mytologie Mortal Kombatu, i když boje jsou spíš ve stylu "Strážců vesmíru" než podle prvního MK filmu či hry. Ale třeba změním hodnocení, až se donutím dojet tenhle kousek do konce. PS: Nedonutil jsem se. ()

• V seriálu Mortal Kombat: Conquest (od r. 1998) se objevily 3 videoherní postavy, které do té doby nebyly ztvárněny ani v jednom z hraných filmů (Mortal Kombat – 1995, Mortal Kombat 2: Vyhlazení – 1997) – Kung Lao (z „Mortal Kombat II“), Quan-Chi (z „Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero“) a Reiko („z Mortal Kombat IV“). (Kenoth)
  • Postavy Siro, Taja, Vorpax, Qali, Kreeya, Omegis a Master Cho neboli súčasťou videohier, ale boli vytvorené len pre seriál. (jdavid)