Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Přátelé se chystají na maturitní ples. Buffy, se kterou se rozešel Angel, je rozhodnutá, že si ho každý musí užít. Nezastaví ji ani démoni, kteří byli vycvičeni žrát mozky lidí ve smokingu. (ArsenalEagle)

Recenze (3)

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krása a dojetí. Poslední čtvrthodinu se už člověk prostě jen usmívá skrz pohnutí. Wild Horses od Stounů (v tomto případě jde o poměrně vkusnou 90's coververzi s ženským zpěvem) v závěru sedne jak ulitá. Co dodat? Snad jen jednu z nejlepších hlášek seriálu, jejímž autorem tentokrát výjimečně není Alex. (Modří budou vědět. ;-) Tak tedy: "Zombie!" "Hyení lidé!" (...) "Snyder!" ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veľmi pekná epizóda. Emócie ma úplne pohltili. Angel si uvedomuje, že vzťah s Buffy nemôže mať dlhého trvanie. Každý patrí do iného sveta a nevidí nádej na šťastnú spoločnú budúcnosť a preto sa Angel rozhodne s ňou rozísť. Síce to bolo racionálne z pohľadu Angela a čakalo sa to od neho, ale aj tak mi bolo veľmi ľúto, že k tomu došlo za takýchto okolností tesne pred plesom. Xander sa dozvedá o Cordy a podivuhodne sa k nej zachoval veľkoryso. Tu sa dostávame k najsilnejšiemu aspektu epizódy a to bol ples, ktorý bol naozaj intenzívne nabitý emóciami. Bolo vážne krásne, ako všetci ocenili to, čo pre nich Buffy robí. Vskutku pekná reč od Jonathana. Bol som nesmierne vďačný, že sa Angel nakoniec ukázal a tým potešil Buffy. Návrat Anyanky potešil a Wesley spolu s Gilesom boli tiež parádny. “We’re not good friends. Most of us never found the time to get to know you, but that doesn’t mean we haven’t noticed you. We don’t talk about it much, but it’s no secret that Sunnydale High isn’t like other High Schools. A lot of weird stuff happens here. But whenever there was a problem or something creepy happened, you seemed to show up and stop it! Most of the people here have been saved by you or helped by you at one time or another. We are proud to say that the class of ’99 has the lowest mortality rate of any class in Sunnydale history! And we know at least part of that is due to you. And the senior class offers its thanks and gives you this: it has written on it ‘Buffy Summers, Class Protector’!” ()

Reklama

Kacitr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bulela jsem. Sama mám k písničce Wild Horses připnutou jednu vzpomínku, která se mnou nejspíš zůstane už navždycky...a tak mě to semlelo. Když se Angel nakonec na parketu objevil a kráčel si to k Buffy...mé srdce zaplesalo. Krásná epizoda. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama