Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po porážce Adama parta oslavuje, ale bojí se usnout, mají obavy z následků provedeného kouzla. Všichni ale spánku podlehnou a ocitnou se v říši snů. Sny se u všech liší, ale přesto mají něco společného – chlápka se sýrem a tu vůbec první přemožitelku. (ArsenalEagle)

Recenze (5)

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Toto bola riadne šialená a bizarná epizóda. Vskutku išlo o silne audiovizuálne pojatú podívanu, ktorá vynikala svojou precíznou technickou stránkou. Vážne sa jednalo o akúsi kuriozitu a ku podivu sa mi neskutočne páčila. Táto surreálna epizóda nás zavedie do intímneho a nekonečného sveta snov, kde dávame priestor svojej bujnej fantázii. Tiež sa skvelo rozširuje mytológia. Mystická atmosférou je úžasná. Celková vizualizácia, hra so svetlom a tieňom, osvetlenie, kolorizácia, paleta farieb, veľkolepé obrazy, prenikavé ozvučenie, to všetko utvára túto snovú prechádzku v mysliach každého z Scooby Gangu. Vyzdvihnúť by som chcel pasáže, kde nastane zrazu z ničoho nič hromové ticho kvôli stlmeniu zvuku, čiernobiele a tepelne sfarbené scény. A tiež Gilesovo hudobné číslo určite stojí za pozornosť. “You think you know ... what's to come ... what you are. You haven't even begun.“ ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Speciální, hodně surreálný, ale ohledně přemožitelské mytologie nezbytný díl. Restless vyniká LSD barvami, velkolepými obrazy, mystickou atmosférou, svižností a vtipnými reminiscencemi na minulost, přítomnost i budoucnost. V snové procházce myslí každého z Velké čtyřky se objeví téměř všechny postavy, s nimiž jsme zatím měli tu čest. A i když se v podstatě jedná jen o jakýsi dovětek k dosud řečenému, případně o intermezzo, zajímavým způsobem dělící seriál v jeho půli, patří tato nejednoznačně přijímaná epizoda k tomu nejlepšímu, co v rámci Buffy vzniklo. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama