Maybe It's Me

• Slovensko Možno som to ja
USA, 2001, 22x30 min

Kamera:

Michael Grady

Julia Sweeney, Andrew W. Walker, Dabbs Greer, Ellen Albertini Dow, Vicki Davis, Fred Willard, Shaun Sipos, Keri Lynn Pratt, Andrea Bogart, Autumn Reeser, Josh Henderson, NiCole Robinson (více)

Tínedžerka Molly (Reagan Dale Neis) chodí na strednú a žije so svojou trošku šibnutou a podľa nej nenormálnou rodinou. Tá pozostáva z matky, ktorá nepracuje, aby mohla svoje deti ochrániť pred vonkajším skazeným svetom. Otca, ktorý pracuje ako optometrik a trénuje dievčenský futbal. Trošku na hlavu padnutých starých rodičov a v neposlednom rade súrodencov, dvojičiek, ktoré neustále vymyšľajú nové neplechy - brata Granta, ktorý spieva v kresťanskej kapele a Ricka, ktorý je zase neskutočný playboy. Zvládnuť "netradičný" život jej pomáha najlepšia priateľka Mia. (Eleanorre)

zodiak217

Celkom vtipný sitcom z teenegerského prostredia s ktorým si oddýchnete a spríjemní vám poobedie. Hlavná hrdinka je sympatická mladá baba s typickými problémami v jej veku, takže nič nové ani závratné avšak pozeral som tento seriál ešte na základnej, preto som sa celkom fajn bavil. Inak nič extra, ale pekné spomienky a priemer pre tento projekt je skôr pocta ako hana. ()

• Seriál sa pôvodne volal Možno som adoptovaná (Maybe I'm Adopted), až neskôr bol premenovaný na Možno som to ja (Maybe It´s Me). (Eleanorre)