Reklama

Reklama

Dexterova laboratoř

(seriál)
  • USA Dexter's Laboratory
Animovaný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie
USA, (1996–2003), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)
(další profese)

Série(4) / Epizody(78)

Obsahy(1)

Dexter je geniálny chlapec. Vo svojej izbe má za knihovňou tajné laboratórium s najmodernejšou technikou, ktorú si aj sám vyrába. Jeho pokojné rozmýšľanie a pracovanie však narúša jeho nadmieru hlúpa sestra Dee-Dee s deštruktívnymi sklonmi. Svoje laboratórium preto musí pred ňou často chrániť, zároveň nesmie dopustiť, aby sa o ňom dozvedeli jeho rodičia. A aby to všetko nestačilo, musí občas aj odolávať útokom svojho vedeckého soka Mandarka. Byť géniom veru nie je med lízať. (pivo)

(více)

Recenze (109)

uiu 

všechny recenze uživatele

Ráda vzpomínám na doby Cartoonu Networku a kdy jsem byla malá holka a prd jim rozuměla a přesto jsem se u toho seriálu smála, protože mi bylo jedno, co tam říkají, ale co se tam děje. Ovšem taky díky Dextrově laboratoři jsem se pak zdárně učila anglicky a časem jim už začala rozumět. Škoda, že dnes už není ryze anglický program s dětskými seriály, hned by to po jazykové stránce vypadalo v České republice jinak. ()

Héj 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších kreslených seriálů,takřka geniálně zpracováný, bohužel se to netýká zatím poslední řady seriálu,která je odfláknutá a Dextra mluví nikdo jinej. O čem to tak je? No v kostce, hlavní hrdina je Dexter-boygenius, který má v pokojíčku schovanou obrovskou tajnou laboratoř, o které nikdo nic neví až na jeho otravnou sestru Dee-Dee a pár superhrdinů,dokonce ani jeho rodičene, nebo ano Tento seríál (můžete ho u nás sledovat na kabelovce na kanálu Cartoon-Network) I když je zamýšlen pro děti je psán s nadsázkou a humorem a já se uněj vždy výborně bavim, proto pět hvězdiček ()

Reklama

AxusNalim 

všechny recenze uživatele

1. a 2. řada - klasika, kterou jsem viděl už kdysi v premiéře na Cartoon Network, některé díly skvělé, některé trochu horší. 3. řada - přišly trochu drastické změny výtvarného zpracování a celkově se to zhoršilo, ale třeba díly s Mandarkem, jeho hipísáckou rodinou a jeho redesignovanou laboratoří se mi pořád líbily. 4.řada - na první pohled se mi zdála horší než třetí, ale nakonec kvalitnější díly převážily. Na všechno se dívám s českým dabingem a kupodivu mi po několika dílech přestal vadit. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Už tenkrát jsem tušil, že tohle je supr úspěšnej oblíbenej seriál na Cartoon Network, a to mi bylo dvanáct a čuměl jsem na to v angličtině, a bavilo mě to i když jsem tomu houbeles rozuměl. Kupodivu ani po těch letech to neztrácí na zábavě, ale fakt je, že těch seriálů zrovna na Cartoon Network byla celá várka, stačilo si vybrat, i když Dexter patřil mezi ty nejlepší. ()

marrrrian 

všechny recenze uživatele

Geniálny seriál o nízkom, nevýraznom chlapcovi, ktorého sestra (hlavonožec Dee-Dee) dostala rozumu o to menej, o čo on dostal viac a ktorý má niekde v priemernom americkom dome, na priemernej americkej ulici, za knižnicou ukryté nekonečne obrovské laboratórium. To dáva priestor na rozvoj výborného animovaného seriálu. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (14)

  • Od roku 2001 boli príbehy "Dexter's Laboratory" preberané s komixovej predlohy. (Flipper)
  • Priezvysko Dexterovej rodiny nebolo nikdy zverejnené. (Flipper)

Reklama

Reklama