Reklama

Reklama

Powerpuff Girls

(seriál)
  • Česko Raketové holky (více)
USA / Hongkong, (1998–2005), 29 h (Minutáž: 19–26 min)

Tvůrci:

Craig McCracken
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(78)

V městečku Townswille bydlí tři dívky naprosto rozdílných povah. Každá z nich je obdařena nějakou zvláštní vlastností. Vzájemně se tak velmi dobře doplňují a v boji s nepřítelem vytvářejí silný tým... (TV Prima)

Recenze (44)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Kýčovitá comicsovo superhrdinská verze seriálu Charlieho Andílci, aspoň mi to tak přišlo. Pokud jste pozorně sledovali Bladea II, Scud se na ně dívá při práci na autě, když Blade přiveze Whistlera:) Pochází ze stejné dílny jako Dexter's Laboratory, ale jeho vtipnosti zdaleka nedosahuje. Kýčovitá superhrdiny parodující roztomilost je zde hlavním heslem, a zaslouží si 60%. ()

uiu 

všechny recenze uživatele

A já ten seriál na Cartoon Network měla ráda. Dnes frčí na Jetixu Špionky (Totally Spies) a my měli v dobách dětství Powerpuff Girls. Kdo by nechtěl být super holka se superschopnostmi a bojovat proti zločinu? Někdy to bylo ale fakt kruté a krev a zuby lítaly všude kolem, ale je to můj seriál dětství, na který nedám nedopustit. Mojo Jojo rulezzz! ()

Reklama

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Neviem prečo ale práve časť s brokolicou mi utkvela v pamäti a možno práve vďaka nej brokolicu milujem. Pamätám si aj iné ale táto je asi taká najjasnejšia. A celkovo seriál nebol zlý ale po čase ma už nebavil.... bože a čo ten trápny názov, že Neporaziteľné sestry?! Originál z CN je originál a ja na to nedám dopustiť. ()

Potjoc odpad!

všechny recenze uživatele

Jako malému už jenom ten nádech seriálu mi dal domněnku, že to bude můj neoblíbený pořad, kvůli možnému realistickému násilí, krve, a nechutných vtipů, aniž bych tehdy pochopil obsah pořadu. V 2008 jsem se na to koukal ze zvědavostí, ale nebralo mě to. Hlavně mě tam pohoršila ta scéna, kde malé holky mluvili sprostě. Ano, bylo to vypípané, ale ta představa, jestli v originále to nechali necenzurované. ()

elliniass 

všechny recenze uživatele

"...so once again, the day will be save for real, thanks to the Powerpuff Girls... " Nikdy jsem tenhle seriál vlastně neviděla v češtině, což je možná i dobře, protože si umím představit český dabing. Dle mého trochu "surově" nakreslené, občasně moc násilné a uřvané. Přesto jsem ty holky měla hrozně ráda a možná ještě víc záporňáka Mojo-Jojo (...opička s přehnaně velkým mozkem a s ještě přehnanějšími výbuchy vzteku? Geniální...). ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama