Tvůrci:
Greg BerlantiKamera:
Bruce Douglas JohnsonHudba:
Blake NeelyHrají:
Joan McMurtrey, Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, John Beasley, Nora Zehetner, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Merrilyn Gann (více)Epizody(22)
-
Na konci léta (S02E01)
-
Výjimečné dítě (S02E02)
-
Starší bratr (S02E03)
-
Východ versus Západ (S02E04)
-
Tátova holčička (S02E05)
-
Slepá víra (S02E06)
-
Tři horníci z Everwoodu (S02E07)
-
Břemeno pravdy (S02E08)
-
Jako ve filmu (S02E09)
-
Nepovedené svátky (S02E10)
-
Pády a vzestupy (S02E11)
-
Touha ovládat (S02E12)
-
Nezapomeň na mě (S02E13)
-
Nejistá záležitost (S02E14)
-
Chůze po provaze (S02E15)
-
Nevyslovené pravdy (S02E16)
-
Příběh bez konce (S02E17)
-
Poslední ohlédnutí (S02E18)
-
Nemoc (S02E19)
-
Buď anebo (S02E20)
-
Budoucnost čeká (S02E21)
-
Den končí (S02E22)
Hrají
Eyal Podell
Izrael
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
The Morning Show (2019) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Adam Beach
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Betty White
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Richard Herd
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál) - herec, a.z.
Kellie Waymire
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bedna (1993) (seriál)
Derek Webster
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Tegan West
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Douglas Smith
Kanada
Nejlepší seriály:
Sedmilhářky (2017) (seriál)
Vinyl (2016) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Gary Basaraba
Kanada
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Forever (2014) (seriál)
Philipp Karner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Josh Haber
Nejlepší seriály:
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Everwood (2002) (seriál)
Olesja Rulin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zelenáč (2018) (seriál)
Tým SEAL (2017) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
K. Danor Gerald
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Everwood (2002) (seriál)
The Outpost (2018) (seriál)
Kelly Carlson
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Lisa Waltz
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Dylan Walsh
USA
Nejlepší seriály:
Tým SEAL (2017) (seriál)
Drsný šerif (2012) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Erinn Hayes
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Tom Wright
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)
Kathryn Joosten
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Bill Erwin
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
I Love Lucy (1951) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)