Modrý Pacifik

USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Bill Nuss

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, Jay Giannone (více)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

siouxie

ako decko som to žrala...este som si to aj na kazety nahravala...dokonca na základnej sme sa cez velku prestavku hrávali na tých policajtov a so spolužiačkou sme sa vždy hádali, ktorá bude tá blondína:D...až po niekolkych rokoch ked to reprizovali na stv(ako inak)mi doslo aka sracka to vlastne bola:D ()

Xpojntman

Ale ale to je jako se joukat na Rychle a zběsile a kritizovat je za fyzikalní zákony. Je to snad National Geografic? No tady na to koukate kvůli čemu, kvůli sexy kočkám....v plavkách, uniformách nebo bez nich. Rozhodně to není Shakespeare nebo Bergman ( I když Jaimy tam mohla klidně mohla hrát). Tak se trochu povzneste. ()

IvcaG

Tak trochu vspomínky na školní léta. Z dnešního pohledu spíše pro usmání. Americký srandart té doby neúspěšné nahrazování fenoménu jménem Pobřežní hlídka, partičkou zrovna tak "krásných úchavatných" herců a hereček, kteří se vydávají za rádoby policty a svých "super kolech" po ulicích L.A. 20% za nostalgii ()

Trevor

V čase keď sa to začalo vysielať som nebol tak náročným filmovým fanúšikom ako teraz a pohľad na pekné ženy ktoré sa v tom čase v seriály mihli bol v tom čase celkom príjemný a občas sa to podarilo doplniťaj o relatívne zaujímavý príbeh. Ale žeby som si spomínal na niektorú epizódu čo i len okrajovo povedať nemôžem. ()

Mr.Floyd odpad!

Pripečený a neskutočne absurdný seriál o cyklopolicajtoch, ktorý namiesto behania po pláži a chytania kapsárov riešia kriminálne prípady týkajúce sa vrážd, únosov či obchodov so zbraňami a drogami. S "ostrovtipom" a "prehľadom" na všetko prídu včas a spôsobom, ktorý by im závidel aj agent CIA. Keď som bol malý, obdivoval som bicykle, ale teraz keď bicykel s predným odpružení nie je nič výnimočné, nemám dôvod zabíjať pri ňom čas. ()

• Seriál si drží kultový status v Európe, prevažne vo Francúzsku a Nórsku. V Spojených štátoch padol prakticky do úplného zabudnutia. (Real Tom Hardy)
  • Seriál mal údajne veľký vplyv na to, aké uniformy následne nosievali policajti na bicykloch po celom svete. (Real Tom Hardy)
  • Policisté používají kola značky Schwinn. (impreza)