Věřte nevěřte - Série 4 (2002) (série)

Druhý zrak / Pouto / Odbočka do neznáma / Kdo jsem byl / Jste další (S04E04)

(epizoda)
  • USA Beyond Sight/The Fine Line/The Wrong Turn/Who Was I/You Are Next

MM_Ramone

Americký mysteriózny televízny seriál "Verte neverte" pozostáva zo šiestich sérií, ktoré dohromady obsahujú päťdesiat jeden dielov. Každá epizóda bola zložená z piatich krátkych príbehov. Divák mal na konci dielu uhádnuť, ktoré z nich boli natočené podľa skutočných udalostí, a ktoré sú len scenáristickou fikciou. Súčasťami štvrtej epizódy zo štvrtej série sú tituly: 1. "Druhý zrak" - Sonya prišla o zrak. Podstúpila transplantáciu a začala znova vidieť. V motelovom bare spozná vraha darkyne svojich nových rohoviek., 2. "Puto" - Silné psychické puto medzi dvoma sestrami, jednovaječnými dvojičkami, zachráni jednej z nich život., 3. "Odbočka do neznáma" - Archie pracuje ako kuriér. Pri blúdení ulicami záhadným spôsobom zachráni život malému chlapcovi a jeho starej mame., 4. "Kto som bol" - Ted trpí klaustrofóbiou. Počas hypnózy zistí, že ho v minulom živote zaživa pochovali., 5. "Ste ďalší" - Zadĺžený manžel objedná vraha, aby zabil jeho ženu, ktorá má uzavretú vysokú životnú poistku. Na poslednú chvíľu to odvolá, ale veštba z koláčika v čínskej reštaurácii ho nesmierne vydesí. *** ()