Hrají:
Jonathan Frakes (průvodce), James Brolin (průvodce), Johnny Whitaker, Don LaFontaine, Joel Gretsch, Jewel Staite, Hector Elias, Emily Holmes, Frances Bay (více)Série(6) / Epizody(58)
Obsahy(2)
Vyzkoušejte si svůj úsudek! Uhádnete, které z pěti nabízených příběhů napsal scenárista a které přinesl sám život? Zahrajte si s námi neobyčejnou hru s tajuplnými příběhy... (oficiální text distributora)
Hrají
Joe Howard
USA
Nejlepší seriály:
Decker (2014) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Nicholas Mele
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Rytíři z Houstonu (1987) (seriál)
Gwen McGee
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Harrison Young
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Pamela Kosh
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Peter Hanlon
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Campbell Lane
Kanada
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
The New Adventures of He-Man (1990) (seriál)
Danna Hansen
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
The Facts of Life (1979) (seriál)
Michael Corbett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Kostrouni (1994) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Gene Mitchell
Nejlepší seriály:
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Nancy Linari
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Bridget Flanery
USA
Nejlepší seriály:
Boy Meets World (1993) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Laurie O'Brien
USA
Nejlepší seriály:
Spiderman (1994) (seriál)
Dungeons & Dragons (1983) (seriál)
The Real Ghost Busters (1986) (seriál)
Paul Gleason
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Kevin West
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Virginya Keehne
USA
Nejlepší seriály:
E/R (1984) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Meghan Black
Kanada
Nejlepší seriály:
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
Benita Ha
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)
Mary Stein
USA
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
MDs (2002) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Réal Andrews
Kanada
Nejlepší seriály:
Krok za krokem (1991) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)