Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? (Bontonfilm)

macherano

Remake talianskeho filmu po par rokoch hodnotenie si to drzi kvoli predlohe a rozdielnemu koncu kde aj tak sa mi pacil koniec v talianskom prevedeni aj tak nechapem preco to prichadza do kin a tvari sa ako novinka do kina som isiel kvoli tomu ako to nemci zvladli ale povodny bol urcite za plny pocet hviezd ()

Pernicek19

Je to velmi zajímavý film. Kdyby se to stalo tak i u nás, tak jsem zvědavá, kolik párů by se díky mobilu rozešlo. Já nemám co skrývat. Klidně bych ho tam dala. Když jsem se nad tím více zamyslela, bylo mi smutno z toho, jak by to dopadlo u jiných párů. Je to ale super komedie, kterou doporučuji. :-) Dávám tomu 4 hvězdičky, i díky skvělému obsazení herců. ()

Nikolajevich

Pokud opominu to že film je jedna velká kopírka filmu Naprostí Cizinci, tak šlo vlastně o hodně povedenou kopii. Zasmál jsem se nějakým věcem, nebudu říkat že ne. Ale na mě to působí jako film typu stačí vidět jednou a nebo víckrát pod vlivem alkoholu na nějaký párty s kamarádama jinak víckrát ne. Hlavně film na mě dost působí jako ždímárna prachů kvůli Elyasi M'Barkovi (Trilogie Fakjů pane učiteli) protože ženský jsou z něj asi hotový who knows tak to bude sypat prachy přece. Jinak šlo o dost fajn překopírovanou komedii s menším nádechem "dramatu" kterou můžu doporučit opravdu jen na jedno zhlédnutí jinak pod vlivem alkoholu s kamarády. ()

Bejbina

Italští Perfetti sconosciuti jsou vtipnější a vyšli dříve, tak předpokládám, že tohle je německá kopie. Stejný počet postav, stejné zápletky, gay, pubertální dcera, nevěra. Jen v italštině je to uvěřitelnější... ()

Kralovna.Noc

Překvapivě zajímavý,pro mě dost k zamyšlení nad dnešní dobou a vztahy,nad falší mezi kamarády i rodinou. Konec byl divně pozitivní a přitažený za vlasy, také nevěřím, že by na to v reálu někdo přistoupil, jistě ne každý. Přesto hodnotím vysoko ()

damian odpad!

Asi jsem jiná generace a užvaněné filmy prostě nechápu. Dozvěděli jsme se, že každý každému zahejbá a učitel je buzerant. A když si jeden, co zahejbá, kvůli tomu vymění s buzerantem telefon, tak je ještě tak blbej, že radši na sobě nechá cejch buzeranta, než aby přiznal, že šuká jinou. Tím pádem je jeho žena, co je zároveň lezba a zahejbá se svou šéfovou, na játra, protože kromě toho, že jí zahnul, tak ona celou dobu šukala buzeranta... No prostě k popukání. :/ ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Noc bez tajemství?" Nápad hostitelky, že hosté na večeři z řad letitých přátel dají na stůl své mobilní telefony a s ostatními budu během ní sdílet veškerý obsah své komunikace z nich. Německá komedie, kde se během filmu nehneme z jednoho bytu a samozřejmě se tu především konverzuje. Řeší se tady nevěra, kariéra, výchova dětí, finance, sexuální život i orientace, nebo nevinné dopisování na sociální síti. Jen pár vtipných scén a za trochu nuda. - 50%. ()

izmi

Celkem průměrný snímek, co nenadchne, ale neurazí. Dějově mi to přišlo nevyvážené, ztrácí to dynamiku. Pár vtipných scén, pár dojemných scén, několik velmi dobře popsaných charakterů. A největší překvapení - ten, který si vyměnil telefon a působil jako zbabělec, se nakonec zachoval ohromně statečně a férově. Krásný moment! ()

MatoPalkes

Chémia medzi hercami fungovala veľmi dobre, malo to sympatickú, odľahčenú atmosféru, koniec ma dokonca prekvapil, takže za mňa rozhodne fajn a solídne 4*. ()

Fakof

Ide už o tretiu verziu talianskeho filmu Úplní cudzinci, ktorú som mal tú česť vidieť. Nemeckému i slovenskému spracovaniu som nedával veľké nádeje, slovenská verzia nedostatky pôvodného spracovania vylepšila, no rôzne veci zhoršila a tak som jej dal rovnaké hodnotenie ako pôvodnému filmu ( v obidvoch prípadoch ide o nadpriemerné filmy ). Nemci bohužiaľ nepochopili scenár, a kompletne rozbili všetkú charizmu postáv, ktoré sú nosným bodom filmu ( možno to bolo aj hercami, Nemci boli otrasní, zato slovenskí i talianski mali čosi do seba). Tu jednu hviezdičku dávam len za to, že ako jediní mali odvahu zmeniť pár momentov v deji, ktoré som chcel vidieť aj inak a tiež mali odvahu zmeniť otrasný záver pôvodného filmu ( to znegovanie celého príbehu na konci, ma nikdy nechytilo). Myslím si, že ide o najhoršie spracovanie Úplných cudzincov, ktoré som videl, no Nemčúri sa nemusia báť, včera som zistil, že aj Šikmáči majú svoju verziu :D. ()