Reklama

Reklama

Garfield on the Town

(TV film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 1983, 30 min

Obsahy(1)

Další krátký animovaný film o kocourovi jménem Garfield. Kocour a pes Odie se začnou prohánět po domě a ničí vše, co jim přijde do cesty. Jejich pán Jon se naštve a chce vzít Garfielda k veterinářce Liz. Garfield se brání, ale Jonovi se ho podaří nakonec strčit do auta. Při cestě k veterinářce vypadne kocour nešťastnou náhodou z auta, aniž by si toho Jon všiml. Garfield bloudí po městě a přitom se zaplete s pouličními kočkami. Kocourovi se podaří utéct a ukrývá se ve starém domě, kde je mile překvapen. Setkává se se svou matkou a její rodinou. Mezitím se Jon s Odie snaží Garfielda najít. (Tichošlápek)

(více)

Recenze (2)

Paity 

všechny recenze uživatele

Garfield on the Town je hodně přitažené za vlasy. Jde vlastně o takové rodinné setkání po letech, místy skoro dojemné, už ale méně zábavné. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie Garfielda v podobnom duchu ako prvý diel, len s tým rozdielom, že tu sa už riešia aj také tie rodinné väzby po tom, čo sa Garfield ocitne sám v meste. Mne tu najviac imponuje ten ležérny štýl dabovania tejto postavičky, nie však postavička ako taká. 55 % ()

Reklama

Reklama