Reklama

Reklama

Here Comes Garfield

(TV film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 1982, 24 min

Režie:

Phil Roman

Předloha:

Jim Davis (komiks)

Scénář:

Jim Davis

Hudba:

Ed Bogas

Obsahy(1)

Jeden z prvních krátkých animovaných příběhů o tlustém, líném a ironickém kocourovi Garfieldovi. Když Garfield něco chce, tak toho dosáhne. Není-li na stole snídaně – jde drsně vzbudit svého pána Jona. Když má náladu na týrání psa – skopne Odieho ze stolu. Oba se potom spolu perou a Jon je vyhodí ven, kde se kocour se psem chtějí zaměřit na sousedního psa. Soused se naštve a zavolá na ně lidi z útulku. Garfield uteče, ale Odie je kvůli své hlouposti chycen. Garfielda to později hodně mrzí a tak se vydá Odieho zachránit. Jenomže je také chycen a k tomu všemu zjišťuje, že Odieho pravděpodobně za úsvitu utratí. (Tichošlápek)

(více)

Recenze (3)

Paity 

všechny recenze uživatele

Na Garfielda ještě poměrně dobré a zábavné. Ale především, nenudí to, což je asi to nejdůležitější u takovéhoto žánru. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Myslím, že toto je úplne prvý krátkometrážny animovaný snímok s Garfieldom, ktorý vznikol. Dejovo je to samozrejme maximálne zjednodušené pre cieľové publikum, ale táto postavička dokáže divákovi imponovať svojou ležérnosťou. Ešte do toho ten zlenivelý audio prejav kocúra a máte vymaľované. Garfield nemusí každému sadnúť a mne až tak nesadol, ale faktom je, že sa bavíme o legende. 60 % ()

Reklama

Reklama