Reklama

Reklama

Tom a Jerry: Film

  • USA Tom and Jerry: The Movie (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

TOM a JERRY, slavný kočko-myší tým ztratil díky neustálým honičkám svůj domov a oba naši hrdinové se ocitli na ulici. Tam potkali nové přátele a také ROBYN, malou ztracenou holčičku, která hledá svého tatínka. Tom s Jerrym jí přeochotně nabídnou pomoc a hrdinsky se pouštějí do pátrání až jsou polapeni strašnou Robyninou tetou pí. FÍKOVOU a jejím úlisným právníkem. Ocitají se ve zvířecím vězení, kde vládne potrhlý doktor JABLÍČKO. Samozřejmě že Tom s Jerrym naplánují grandiózní útěk, při kterém osvobodí své nové zvířecí přátele - psa BROKA a blechu FRANKIEHO. Společně s Robynou se potom vydávají na divokou cestu plnou napětí a dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (67)

Mr.Floyd 

všechny recenze uživatele

Keby ide o hraný film a skutočných hercov, povedal by som, že Tom a Jerry dostali dramatickejšiu podobu. Je to ako keby Chaplin presedlal z krátkych grotesiek na vážnejšie, ale miestami stále vtipné filmy. Bohužiaľ, Tom a Jerry nie sú Charlie Chaplin a nevedia dokonale uhrať skoro 90-minútový film s (na ich pomery) neskutočne dlhými dialógmi. ()

LencaN 

všechny recenze uživatele

Sem tam to vtipné bylo. Ale jinak to bylo víceméně legrací o ničem. Aspoň že se Tom a Jerry rozmluvili, jinak by to bylo asi ještě horší. Jako zábava pro děti to je asi super. Vymysleli jim příběh, kdy se musí skamarádit, aby společně pomohli malé holčičce, kterou utiskuje její vychytralá teta. Budu muset někdy zase mrknout na nějaký krátký díl, abych mohla porovnat obsah epizod oproti tomuhle filmu. Neurazilo to, ale ani neoslnilo. Škoda, že se Tom a Jerry nedočkají opravdu kvalitního nadupaného zpracování, abychom na ně mohli jít do kina stejně jako se chodilo na Hledá se Nemo, Ledové království a další. Byla by to taková pocta téhle fenomenální dvojce. ()

Reklama

MM11 

všechny recenze uživatele

Hmm... tak co s tím? Snímek na motivy legendárního seriálu není úplně nudný či úplně špatně nakreslený. Dokonce i scénář je vcelku kvalitní a pro děti přináší poutavý příběh. Po delším uvažování (asi dvě minuty) Vám ale dojde základní odlišnost. Zatímco ze seriálu sálá nadšení a neotřelost, tenhle film nedokáže skrýt svoji konvenčnost. Ale dívat se na to dá. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Tuhle pohádku jsem milovala jako malá, ráda jsem se dívala i na seriál Toma a Jerryho a když jsem si ve videopůjčovně půjčila film s Tomem a Jerrym, tak jsem byla nadšená. Má to záporné postavy, hlavní postavu holčičku, se kterou sympatizujeme a samozřejmě i dva tentokrát mluvící kamarády Toma a Jerryho a pár chytlavých písniček. Teď už mě to tolik nebavilo jako v dětství, ale ráda jsem si to připomněla. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Toma a Jerryho milujem už od detstva, preto mám na túto dvojicu proste slabosť a môže vyjsť hocičo a v akejkoľvek forme, asi vždy ma to bude baviť. Tu je nutné priznať, že 7-minútové nadupané epizódky môžu byť len ťažko kvalitatívne rovnako obsiahnuté aj v celovečernom snímku, a tento fakt je tu dosť cítiť. Priveľa songov, primálo gagov a akcie a celkovo už to, že Tom a Jerry rozprávali ma jemne iritovalo. Každopádne za mňa jasné tri hviezdy a aj napriek istým negatívam som sa bavil. 60 % ()

Galerie (19)

Zajímavosti (4)

  • Začátkem 60 let spolupracoval na seriálu český výtvarník,animátor a režisér, Václav Bedřich. (M.B)
  • Tom a Jerry se ve filmu nesmírně diví, když zjistí, že ten druhý umí mluvit. Pravdou je, že v původním seriálu Tom a Jerry (od r. 1940) oba občas mluví, byť obvykle nikoliv ve chvíli, kdy to může ten druhý slyšet. (vojtaruzek)

Reklama

Reklama