Reklama

Reklama

Cesta do Avonlea

(seriál)
  • Kanada Road to Avonlea
Drama / Dobrodružný / Rodinný
Kanada, (1990–1996), 91 h (Minutáž: 60 min)

Tvůrci:

Kevin Sullivan

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Hrají:

Zachary Bennett, Lally Cadeau, Mag Ruffman, Cedric Smith, Jackie Burroughs, Gema Zamprogna, Sarah Polley, Elva Mai Hoover, Colleen Dewhurst, David Ferry (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(91)

Recenze (7)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Taky mi to asociuje Doktorku Quinnovou, ale společný bod je opravdu jen jeden: obojí je to rodinný historizující seriál. Doktorka byla situována do poměrně optimistického desetiletí 1867-1877 a Cesta do Avonlea do Belle Époque 1907-1914. Naučme se tedy konečně rozlišovat desetiletí nedávné minulosti alespoň na pozadí televizních seriálů! ()

bond009 

všechny recenze uživatele

Milý seriál o rodině Kingových ke kterým přijíždí jejich neteř Sára, odehrávající se v malém městečku Avonlea na Ostrově Prince Edwarda, který ani po letech neztratil nic ze svého kouzla. ()

Reklama

vydumnica 

všechny recenze uživatele

Som velkou fanusickou Anny zo Zeleneho domu, Lucy Maud Montgomery a Ostrova Princa Eduarda, takze aj preto sa mi velmi pacil serial Road to Avonlea. Urceny pre detskeho divaka, ale aj pre dospele romanticke duse. :) Je to take mile, priam balzam na dusu. Potesili ma aj niektori herci z Anny zo Zeleneho domu. A krasne prostredie kanadskeho ostrova stoji za to. ()

Elisebah 

všechny recenze uživatele

Jako dítě jsem to sledovala. Dávali to o prázdninách na ČT. Už si moc nevzpomínám o čem přesně to bylo, jen vim, že se mi to moc líbilo a ráda bych ten seriál viděla znovu ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama