USA,
(1999–2000), 23 h
(Minutáž: 60 min)
Epizody(23)
-
Pilot (S01E01)
-
Damages (S01E02)
-
All God's Creatures (S01E03)
-
Prisoners (S01E04)
-
The List (S01E05)
-
The Nanny (S01E06)
-
Games (S01E07)
-
The Fourth Trimester (S01E08)
-
Holt vs. Holt (S01E09)
-
Four Drops of Blood (S01E10)
-
Decisions (S01E11)
-
Media Relations (S01E12)
-
Human Error (S01E13)
-
Stealing Home (S01E14)
-
A Mother's Son (S01E15)
-
Are You My Father? (S01E16)
-
Metamorphosis (S01E17)
-
Necessity (S01E18)
-
Playing God (S01E19)
-
The Witness (S01E20)
-
Second Chance (S01E21)
-
Love and Money (S01E22)
-
Possession Is Nine Tenths of the Law (S01E23)
Hrají
Kathleen Quinlan
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Christopher McDonald
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Merrilee McCommas
USA
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Profil vraha (2002) (seriál)
American Crime (2015) (seriál)
Salli Richardson-Whitfield
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Rodinná válka (2005) (seriál)
Dixie Carter
USA
Nejlepší seriály:
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Michelle Horn
USA
Nejlepší seriály:
Griffinovi (1999) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
James Sie
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Christian Copelin
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
The Bernie Mac Show (2001) (seriál)
Peter James Smith
Tchaj-wan
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Anastasia Sakelaris
USA
Nejlepší seriály:
Detektiv Buddy Faro (1998) (seriál)
Perné dny (1997) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Amy Ryder
Nejlepší seriály:
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Tales of the City (1993) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Brian Catalano
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Alison Shanks
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Make It or Break It (2009) (seriál)
Kevin Salter
Nejlepší seriály:
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Rodinné právo (1999) (seriál)
Sarah Rayne
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
Monnae Michaell
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Atypický (2017) (seriál)
Scott Waara
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Mary-Joan Negro
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Huff (2004) (seriál)
Mona Wyatt
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)