Reklama

Reklama

CO / KDYBY

(seriál)
Trailer 2
USA, 2019, 8 h 18 min (Minutáž: 45–57 min)

Tvůrci:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Hrají:

Renée Zellweger, Dave Annable, Blake Jenner, Jane Levy, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Louis Herthum, Saamer Usmani, Daniella Pineda, Gabriel Mann (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Idealistická vědkyně se zoufale snaží sehnat peníze pro svůj startup, a tak s manželem kývnou na velmi zvláštní nabídku tajemné investorky. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (29)

peeteno78 

všechny recenze uživatele

Wow! Renée Zellweger je skvělá. Dokáže se do každé postavy tak dokonale převtělit, že nemůžu uvěřit tomu, že tato jedna herečka hrála Judy Garland, Bridget Jones i Anne Montgomery. Je prostě dokonalá. Bez ní by ten seriál byl úplně o ničem, ale s ní jsem byl celou dobu napnutý a jako připoutaný k židli. Možná bych i uvítal nějaké pokračování... ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál o tom, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Len neviem z akého dôvodu zo seba Zellweger urobila plastikami úplne inú osobu, že sa na seba podoba menej než Bruce Jenner po zmene pohlavia v 58 rokoch. Námet je akoby okopírovaný z Neslušného návrhu v opačnom garde, ale ono sa to vyvíja trochu inak. Okopírovaná je tiež hudba prebratá z Vikingov. Jane Levy silne pripomína Emmu Stone v trochu krajšej podobe, ale oveľa slabším herectvom. Pilot navnadí (okrem teplej scény s Backstreet boys), mal som za to, že určite stojí za to pozerať ďalej. Od druhej časti nastupujú explicitnejšie buzerantské scény a pozvracal som sa. Takže odpad! ()

Reklama

Chilly00 

všechny recenze uživatele

Pokud bych What if brala jako parodii tak možná ok. Ale na to je to ještě málo přitažené za vlasy. Tak že tedy věřím, že to parodie být nemá. Jako thriller to je překombinované, křečovité, neoriginální. René zbytečně teatrální a celkově neuvěřitelná. Tohle opravdu ne. Jako kulisa při žehlení budiž. Jako něco, co má smysl sledovat - ani náhodou. Scénaristé zde zabloudili do slepé uličky. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Diivákům docela ukrytý a povedený seriál, který na to jde rovnou od prvního dílu a tasí na nás ve druhé polovině série jeden zvrat za druhým. Zatímco první půlka seriálu postupně odhalovala, co se bude dít další díly, ve druhé se pěkně šláplo na plyn a vyvinul se to ve skvělý, povedený, hodně promyšlený a šílený seriál, který jsem fakt nečekal. Velkým plusem jsou sympatické a zábavné postavy, s tím že hlavní dějová linie si zabírá 70% seriálu a zbylé dvě vedlejší, ale rozhodně ne méně zajímavé, si berou zbytek. Čím míň toho divák ví, když do seriálu jde, tím líp - navíc děj by se hodně těžko popisoval. Má to tempo, spád, zvraty, psychologické propracování postav a vztahů a originalitu, protože tohle tady zatím nebylo a druhou sérii bych bral hned. ()

hwnd 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot docela navnadil na zajímavý thriller, kdy drsná manipulátorka Anna začne manipulovat život vědkyně-idealistky Lisy, přičemž celou dobu bude sledovat vlastní cíle. A ač obvykle koukám na trochu jiné žánry, tak mi to nedalo a zkouknul jsem to celé takřka najednou. Jenže úroveň pilotu si to drží tak ještě maximálně díl. A následuje sestup. Paralelně se tu rozvíjejí další dvě dějové linky, které s tou hlavní nemají vůbec nic společného. Tedy kromě příbuzenských a kamarádských vztahů. A čím větší prostor ty linky dostávaly, tím víc mě štvaly. Tak ať si udělaj seriál o tom, jaký maj doma gayové problémy a napíšou to do anotace seriálu. Já se na to nebudu dívat a všechno bude v pořádku. Jestli jsem se pustil do thrilleru o něčem, tak nechápu, proč minimálně 3 čisté díly z těch deseti zabírá tohle. O druhé lince na téma stalkující magor platí to samé, minisérie by tomu slušela víc. Čili seriál mohl být maximálně poloviční a děje v hlavní lince by se to absolutně netklo. Ono upřímně i hlavní linka občas obsahovala nějakou tu vatu. Dal bych 3 díly a mohla to být jízda. Obsazení hlavní linky bylo fajn. Teda Renée je zplastikovaná až běda (nebo tak byla záměrně maskovaná, až si ani holka nebyla podobná), ale tu vypočítavou mrchu hrála velice slušně. Lisa je sice vědkyně a šéf-laborantka, ale v seriálu nevidíme ani dveře do té laboratoře, o výzkumu se max semtam mluví a až se nechce věřit, že se do toho všeho povedl nějaký ten veleobjev. Úplný konec se dal očekávat, co kdyby to mělo mít pokračování. Sledování hlavní linky mě docela bavilo, ale těch záporů kolem je prostě moc. Snad jediný klad tam byl, že seriál ukazuje, že i heteráci mají spolu občas sex, ikdyž evidentně není tak boží, zábavný a dobrodružný jako v jiných komunitách. ()

Galerie (95)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se převážně v San Franciscu v Kalifornii. (hansel97)

Reklama

Reklama