Reklama

Reklama

Legend

(seriál)
USA, 1995, 9 h 12 min (Minutáž: 42–50 min)

Hudba:

Ken Harrison

Hrají:

Richard Dean Anderson, John de Lancie, Mark Adair-Rios, Jarrad Paul, Robert Donner, Stephanie Beacham, Dennis Burkley, Ken Jenkins, Randy Oglesby (více)
(další profese)

Epizody(12)

Obsahy(1)

Příběh seriálu který se odehrává na Divokém západě. Ernest Pratt (Richard Dean Anderson) je spisovatel, který se narodí v konzervativní bostonské rodině v roce 1836. Protože miluje hazard, ženy a alkohol, rozhodne se vzepřít otci bankéři a odjede do San Francisca, kde se stane reportérem. Později stvoří literárního hrdinu Nicodemuse Legenda, kterého ztvárňuje také Richard Dean Anderson. (0kozel)

(více)

Recenze (1)

Yardak 

všechny recenze uživatele

Richard Dean Anderson hraje spisovatele, jenž je celkem známý díky svým povídkám (románům) o Divokém západě. Důležité je vědět, že lidé jeho knihy berou velmi vážně a románovou postavu ztotožňují s autorem, tak se hlavní postava dostává do různých situací - nejen vtipných, ale často i nebezpečných. Děj se odehrává v druhé polovině 19. století v USA. RDA a John de Lancie jsou dobrá dvojka, plus k tomu fakt vtipné vynálezy. RDA nechává často vyznívat svůj komediální talent. Zábavný Sci-Fi/Western seriál - slabších 5 hvězd. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama