Tvůrci:
Cori Shepherd SternRežie:
David Winning, James Taylor, Scott Smith, John Bell, George Erschbamer, Arvi Liimatainen (více)Kamera:
Larry LynnHrají:
Rachel Wilson, Terri Conn, Kyle Alisharan, Wendi Kenya, Persia White, Ryan Gosling, Tyler Labine, Scott Vickaryous, Richard Ian Cox, Andrew Airlie, Anne Openshaw, Bernard Cuffling, Steve Makaj (více)Epizody(44)
-
Jimmy Behaving Badly (E31)
-
Regret Me Nots (E32)
-
New Kids on the Deck (E33)
-
Six Degrees of Humiliation: Part 1 (E34)
-
Don't Go Breakin' My Art (E35)
-
Worth Their Waste in Gold (E36)
-
The Deck's Files (E37)
-
Rasta La Vista (E38)
-
Max-He-Can Hat Dance (E39)
-
Kiss of the Shy-Er Woman (E40)
-
Lord of the Butterflies (E41)
-
Chile Dog (E42)
-
Heartbreaker High (E43)
-
To Kill a MockingNerd (E44)
Obsahy(1)
Breaker High je klasickým teenagerovským seriálem o střední škole. Avšak z poněkud netradičního prostředí. Škola totiž sídlí na lodi plavící se po mořích celého světa a naskýtá tak svým studentům nevšední zážitky z nových kultur, starých rituálů a poznávání různých zemí. Přesto tito středoškoláci stále zápasí se zapeklitostmi každodenního života jako jsou žárlivost, zrada, přátelství, večírky a láska. (delaware)
(více)Hrají
Joel McNichol
Nejlepší seriály:
Zatracení (2017) (seriál)
Zámořská střední (1997) (seriál)
Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)
Jade Pawluk
Nejlepší seriály:
Peacemaker (2022) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Donna White
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Huff (2004) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Carla Boudreau
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Crystal Bublé
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Dotek zla (2004) (seriál)
Tseng Chang
Čína
Nejlepší seriály:
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2004) (seriál)
Rick Dobran
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Kasper Michaels
Kanada
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Carolyn Tweedle
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
The Lone Gunmen (2001) (seriál)
Clay McRae
Nejlepší seriály:
Odyssea (1992) (seriál)
Zámořská střední (1997) (seriál)
Martin Happer
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
The Hot Zone (2019) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Michael Sicoly
Kanada
Nejlepší seriály:
Šin Kidó senki Gundam Wing (1995) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Jump Street 21 (1987) (seriál)
Leslie McMichael
Kanada
Nejlepší seriály:
Černý anděl (2000) (seriál)
Ninja Turtles: The Next Mutation (1997) (seriál)
Zámořská střední (1997) (seriál)
Gerry Nairn
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Continuum (2012) (seriál)
Arthur Corber
Nejlepší seriály:
Prváci (1993) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Layne Macdonald
Kanada
Nejlepší seriály:
Zmije (1994) (seriál)
Zámořská střední (1997) (seriál)
Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show (1997) (seriál)
Tony Sagastizado I
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Ryan Taylor
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Krutá říše (1999) (seriál)
Randall Wong
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Kavárna U Noční můry (1992) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
David Pauls
Nejlepší seriály:
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)