Reklama

Reklama

Zámořská střední

(seriál)
  • USA Breaker High
USA / Kanada, (1997–1998), 16 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Larry Lynn

Hrají:

Rachel Wilson, Terri Conn, Kyle Alisharan, Wendi Kenya, Persia White, Ryan Gosling, Tyler Labine, Scott Vickaryous, Richard Ian Cox, Andrew Airlie, Anne Openshaw, Bernard Cuffling, Steve Makaj (více)
(další profese)

Epizody(44)

Obsahy(1)

Breaker High je klasickým teenagerovským seriálem o střední škole. Avšak z poněkud netradičního prostředí. Škola totiž sídlí na lodi plavící se po mořích celého světa a naskýtá tak svým studentům nevšední zážitky z nových kultur, starých rituálů a poznávání různých zemí. Přesto tito středoškoláci stále zápasí se zapeklitostmi každodenního života jako jsou žárlivost, zrada, přátelství, večírky a láska. (delaware)

(více)

Recenze (4)

MarekT 

všechny recenze uživatele

Škoda toho neustálého řešení vztahů, atraktivitu tady pak zajišťuje jen samotný fakt, že školní výuka probíhá na moři a studenti poznávají svět. Souhlasím, že to je pěkná představa, mohla by se kvůli tomu i udělat nějaká reforma. :-) ()

HarveyDent 

všechny recenze uživatele

Žárlivost, zrada, přátelství, večírky a láska???? Tak jestli i tenhle seriál řeší běžné problémy teenagerů tak to dělá tedy pěkně odfláknutým způsobem. Hlavní devizou je tu (občas) srandovní dvojka Gosling-Labine a návštěva cizích zemí. No jen si to představte jaké by to bylo, kdybyste se svými spolužáky cestovali po světě.......pěkná představa :-) ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama