Kanada / USA,
(1998–1999), 15 h 46 min
(Minutáž: 43 min)
Epizody(22)
-
The Ultraweb (S02E01)
-
The Black Knight (S02E02)
-
It Came from Out of the Sky (S02E03)
-
Book of the Dead (S02E04)
-
Fear City (S02E05)
-
Manimal (S02E06)
-
Knight Life (S02E07)
-
The People's Choice (S02E08)
-
Ring of Fire (S02E09)
-
Sixty Minute Man (S02E10)
-
Blader (S02E11)
-
Love and Death (S02E12)
-
Burning Love (S02E13)
-
Scent of a Woman (S02E14)
-
Dust (S02E15)
-
Spellbound (S02E16)
-
Double Double (S02E17)
-
The Enemy Within (S02E18)
-
Gore (S02E19)
-
Revelations (S02E20)
-
NightWoman Returns (S02E21)
-
Keyes to the Kingdom of Hell (S02E22)
Hrají
Matt McColm
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Janyse Jaud
Kanada
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Craig Shoemaker
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Tracy Waterhouse
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Greg Thirloway
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Miriam Smith
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Sarah Johns
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)
Dean Paul Gibson
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Christopher Gray
Kanada
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Donald Fong
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Pro strach uděláno (1999) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Carla Boudreau
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Tristin Leffler
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Nathaniel DeVeaux
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Monika Schnarre
Kanada
Nejlepší seriály:
Code Name: Eternity (1999) (seriál)
Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)
Night Man (1997) (seriál)
Jared Van Snellenberg
Kanada
Biski Gugushe
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Saskia Garel
Jamajka
Nejlepší seriály:
Night Man (1997) (seriál)
Divoká karta (2003) (seriál)
Země: poslední konflikt (1997) (seriál)
Myron Natwick
USA
Nejlepší seriály:
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Mistři hrůzy (2005) (seriál)