Reklama

Reklama

Good Times

(seriál)
USA, (1974–1979), 49 h 58 min (Minutáž: 22–26 min)

Scénář:

Eric Monte, Norman Paul, Jack Elinson, John Baskin, Roger Shulman (více)

Hrají:

Ja'net DuBois, Ralph Carter, BernNadette Stanis, Jimmie 'JJ' Walker, Esther Rolle, John Amos, Janet Jackson, Johnny Brown, Ben Powers, Albert Reed (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(133)

Obsahy(1)

Florida (Esther Rolle) a James (John Amos) Evansovi a jejich tři děti žijí v North Gilbert Avenue, obecním bytovém projektu v chudé černošské čtvrti v centru Chicaga. Florida a James mají tři děti: James Jr., známý také jako „J.J.“ (Jimmie Walker), začínající umělec a ilustrátor, který o sobě smýšlí jako o „Casanovovi“ a na své cestě za zpeněžením svého talentu v kariéru dosahuje úspěchů i odmítnutí; Thelma (BernNadette Stanis), velmi chytrá dívka, která bere vzdělání velmi vážně, protože v něm vidí způsob, jak pomoci své rodině, a v průběhu seriálu je ukázána, jak navštěvuje střední školu a komunitní vysokou školu; a Michael (Ralph Carter), jehož vášnivý aktivismus a podpora černošské komunity a černošských problémů způsobuje nejeden problém. (sator)

(více)

Recenze (2)

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (3) - 32. ročník (za rok) 1974 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Esther Rolle, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Jimmy Walker, 33. ročník 1975 - Nejlepší herec ve vedlejší roli - Jimmy Walker ()

sator

všechny recenze uživatele

Florida (Esther Rolle) a James (John Amos) Evansovi a jejich tři děti žijí v North Gilbert Avenue,  obecním bytovém projektu v chudé černošské čtvrti v centru Chicaga. Florida a James mají tři děti: James Jr., známý také jako "J.J.", začínající umělec a ilustrátor, který o sobě smýšlí jako o "Casanovovi" a na své cestě za zpeněžením svého talentu v kariéru dosahuje úspěchů i odmítnutí; Thelma, velmi chytrá dívka, která bere vzdělání velmi vážně, protože v něm vidí způsob, jak pomoci své rodině, a v průběhu seriálu je ukázána, jak navštěvuje střední školu a komunitní vysokou školu; a Michael, jehož vášnivý aktivismus a podpora černošské komunity a černošských problémů způsobuje nejeden problém. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama