Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rodina Simpsonových chce ušetřit i na dovolené, a tak se rozhodne čekat na letišti tak dlouho, až v nějakém letadle bude pět volných míst – letenky v tomto případě vyjdou mnohem levněji, byť za cenu, že dopředu nevíte, kam poletíte. Jediná země, která je však opravdu neláká, je Japonsko. A co čert nechtěl, volná místa jsou v letu do Tokia, takže raději než aby tam letěl Flanders... (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata tretia, záverečná epizóda z desiatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Thirty Minutes Over Tokyo" (Tridsať minút v Tokiu). Simpsonovci si chcú užiť spoločnú rodinnú dovolenku niekde v zahraničí. Keďže nemajú dostatok financií, rozhodnú sa, že vyrazia na letisko a kúpia si akciové last minute letenky. Táto ich stratégia ich neplánovane dostane do Japonska, priamo do hlavného mesta, do Tokia. Bude to pre nich nezabudnuteľný výlet. **** ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Simpsonovci v Japonsku a napriek tomu táto krajina ešte nezmizla z mapy sveta. Ale veľa nechýbalo. Líza by chcela zažiť a vidieť konečne niečo japonské, ale Homer stále svojou nemotornosťou tieto plány zhatí. Samozrejme sa tu hrá na stereotypnú vlnu, ale čo iné na Japoncoch a Japonsku parodovať, že. Pobavil najmä hypnotický animovaný seriál v telke a finále so všetkými filmovými monštrami, našťastie sú v skutočnosti dosť nemotorné a Simpsonovci sa tak v pokoji vrátili domov. ()

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,Zaříznout nůž,vnitřnosti ven,tohleto můžu dělat celičký den...tatatatatata,žbluch!´´ Hahahahaha!!!! To pracovně motivační video s růžovým hlavonožcem...prostě, lovuju! ()

Galerie (4)

Zajímavosti (5)

  • V této epizodě nemá Marge problém letět letadlem. Přitom v epizodě Strach z létání (1994) musela kvůli svému strachu vyhledat lékařskou pomoc. (Duoscop)
  • Bart v japonské televizi sleduje kreslený seriál, po němž dostane záchvat kvůli scéně s blikajícími světly. Jde o narážku na skutečnou událost. Problematická epizoda Electric Soldier Porygon známého seriálu Pokémon (od r. 1997) byla vysílána jen jednou a jen v Japonsku. Scéna s blikajícími barevnými světly způsobila, že více než 600 dětí vyhledalo lékařskou pomoc pro poruchy zraku, bolesti hlavy, nevolnost a záchvaty. (Alfréda)
  • Tato epizoda byla zakázána v Japonsku kvůli některým scénám, které jsou považovány za urážku japonské kultury. (peeteno78)

Reklama

Reklama