I Homer jednou zjistí, že když se člověk někoho zastane, má z toho dobrý pocit. A tak se rozhodne, že „bude moulům pomáhat řešit jejich problémy". Ale jak už to v životě bývá, ne na všechny vždy platí výhrůžky, a tak se Homer snaží dosáhnout svého držením hladovky... (Česká televize)

LachtanShows

Tady naopak musím po letech jednu hvězdičku chtě nechtě ubrat, protože jako nezasvěcen baseballu, sportu v USA posvátném, mě jeho násilné nacpání k jinak skvělé synopsi příliš nezaujalo. Ale v první části dílu, která dle zajetého mustru pojednává o něčem ještě zcela jiném, jsem se bavil náramně. ()

Anderton

Homer zistí krutú pravdu o mestskom baseballovom tíme, ale ako na potvoru mu nikto neverí. To sa ale stáva, ak ste náhodou Homer Simpson. A tak začne držať protestnú hladovku a výrazne schudne. Nabudúce bude zase pri tele. Jeden kamarát bol pár týždňov v nemocnici a schudol 20 kíl, následne ich ale doma zase po pár týždňoch nabral. Takže v tomto prípade to tvorcom vyčítať nebudem. ()

• Když přijde Lenny do hospody, tak si objedná pivo a hned ho vypije. Později má ale zase pivo ve sklenici. (Duoscop)
  • Když je Homer přesunut na stadion, tak na zemi nejsou vidět trubky na ohňostroj. Při následném homerunu už tan ale jsou. (Duoscop)
  • Když se Duffman v převleku za novináře zeptá Homera, jestli byl v blázinci, tak tím odkazuje na epizodu Šílený Homer (1991). (Duoscop)