Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jsou věci, které i takovým těžkým borcům, jakým Bart Simpson bezesporu je, rozklepou kolena. Ano, hádáte správně: očkování. A jestli je Bart zároveň mistrem úniků a převleků, tentokrát se v osobě doktora Dlahy setká s rovnocenným protivníkem. Jenže do problémů se v této epizodě dostávají všichni Simpsonovi – dokonce tak vážných, že jsou nakonec nuceni seznámit se nedobrovolně s věznicí Alcatraz... (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak to vidíte, Springfield nenávídí Ameriku" (proloženo ženou v Hijábu, volající Sláva Simpsonům)...Je s podivem, že Simpsonovi dokážou Americe podat vtipně i přehnanou reakci na urážku vlajky a to ji berou vážně i demokrati (kromě progresivistů, samozřejmě). "Jste zatčeni na základě zákonu o neomylnosti vlády' "Je Bůh dost velký vlastenec?" Na Foxu! (Asi je ukolébal Posledni registrovaný demokrat - vyšší daně, vyšší výdaje! a Billl Clinton ve vězení - Chci svůj denní tisk!":) A na konci poněkud neaktuální: Existuje jedna skupina lidí, která je v Americe vítána - imigranti bez dokladů. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z najpolitickejších epizód celého seriálu. Asi niet divu, že vznikla v roku 2004, kedy vyzerala americká politika tak ako vyzerala, nech to beriete ako pozitívum, či negatívum. A pritom sú tvorcovia stále nadčasoví. Tí si robia srandu z dobového diania skôr implicitne, ale aj tak to schytajú všetci, vrátane momentálne v base sa nachádzajúceho Billa Clintona. Len škoda, že sa opäť nenadaboval sám. No a aspoň vidíme, aké ďalekosiahle následky môže mať neustále Bartovo vytŕčanie zadnice. ()

Zajímavosti (5)

  • Kostra, kterou se Bart brání před očkováním, má v jednom záběru postoj, který odkazuje na film Karate Kid (1984). (Duoscop)
  • V epizodě se objeví Bill Clinton, což byl 42. prezident Spojených států vládnoucího mezi lety 1993–2001. (Duoscop)
  • Když se pokouší doktor Dlaha naočkovat Barta, tak při tom hraje píseň „One Way Or Another“ od skupiny Blondie. (hrumsrt)

Reklama

Reklama