Reklama

Reklama

VOD (1)

Ve městě je nový úspěšný farář, který má plný kostel. Reverend Lovejoy, kterému zůstal jako jediný beránek Flanders, byl sesazen, což nemůže vystát. A tak vyráží na misi, aby sesadil svého soka... (TV Prima)

Recenze (9)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento dvojdiel patrí medzi tie slabšie dvojdiely, do ktorých sa tvorcovia pustili. Druhá časť o novom reverendovi odhaľuje jeho "temnú minulosť", aby sa zase všetko mohlo na konci dostať do statusu quo. Je to ale iba dobre, pretože ak by išlo o novú postavu, mnohí by to radšej so seriálom vzdali. Samozrejme je viacero fórikov podarených, ale je to jedna z tých epizód, ktorú si už znova nepozriem. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nuda střídá šeď a snaha Američanů procpat do zbytku světa nesmyslnost přefanatizované víry v moderním světě, kde jí už opravdu není potřeba, mi irituje čím dál tím víc. Proč se zrovna tak dobrý seriál jako Simpsonovi stal propagandou takových nesmyslností... ()

honajz2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mimořádně otravná New Age agitka postrádající cokoli jako humor, jen takové chabé pokusy, aby celé zakryli násilné vnucování vlastních názorů. Tvůrci si asi našli pro ně vhodné náboženství, tak jeho myšlenky budou násilně vnucovat kde můžou - což není případ jen tohohle dílu, ale i pro některé další z 31.série (které jsem náhodou viděl), kde se třeba strašně propaguje budhismus. Z těch jsem viděl ale hlavně konce, tuhle dvouepizodu jsem viděl celou a mám úplně stejný názor na oba dva díly, takže tenhle komentář zkopíruji i k druhé epizodě. Já bych hlavně chtěl reálně vidět někoho, kdo se u epizod jako je tahle skutečně baví... odpad! ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Tuto epizodu a předchozí část napsal Pete Holmes, který nadaboval postavu faráře Bodeho. (G....)

Reklama

Reklama