USA,
1996, 8 h
(Minutáž: 24 min)
Epizody(20)
-
Downtown as Fruits / Eugene's Bike (S01E01)
-
The List / Haunted Train (S01E02)
-
Operation Ruthless / The Vacant Lot (S01E03)
-
6th Grade Girls / The Baseball (S01E04)
-
Benchwarmer / Cool Jerk (S01E05)
-
The Little Pink Book / Field Trip (S01E06)
-
Tutoring Torvald / Gerald Comes Over (S01E07)
-
Arnold's Hat / Stoop Kid (S01E08)
-
Heat / Snow (S01E09)
-
Helga's Makeover / The Old Building (S01E10)
-
Mugged / Roughin' It (S01E11)
-
Door #16 / Arnold as Cupid (S01E12)
-
Das Subway / Wheezin' Ed (S01E13)
-
Spelling Bee / Pigeon Man (S01E14)
-
Olga Comes Home / Sally's Comet (S01E15)
-
Abner Come Home / The Sewer King (S01E16)
-
Magic Show / 24 Hours to Live (S01E17)
-
Arnold's Christmas (S01E18)
-
False Alarm / World Records (S01E19)
-
Arnold's Valentine (S01E20)
Hrají
Mayim Bialik
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Pamela Hayden
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Veselé obludy (1994) (seriál)
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Michael Bacall
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Michael Donovan
Kanada
Nejlepší seriály:
Legenda Korry (2012) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Ron Perlman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Jim Belushi
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Grant Gelt
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Carlos Alazraqui
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Brickleberry (2012) (seriál)
Max Casella
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Jedna noc (2016) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Caroline Aaron
USA
Nejlepší seriály:
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
DeeDee Rescher
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Rick Fitts
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Shari Belafonte
USA
Nejlepší seriály:
The Morning Show (2019) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Skutečná dobrodružství Jonnyho Questa (1996) (seriál)
Steve Viksten
USA
Nejlepší seriály:
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Joseph Purdy
Nejlepší seriály:
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
T-Rex Express (2009) (seriál)
Elizabeth Ashley
USA
Nejlepší seriály:
Treme (2010) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Danny Cooksey
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Ren a Stimpy (1991) (seriál)
Drobečkové (1990) (seriál)
Christine Ebersole
USA
Nejlepší seriály:
Kominského metoda (2018) (seriál)
Pose (2018) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Lauren Robinson
Nejlepší seriály:
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Family Affair (2002) (seriál)
Danny Strong
USA
Nejlepší seriály:
Miliardy (2016) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)