Reklama

Reklama

McHale's Navy

(seriál)
USA, (1962–1966), 57 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

Edward Montagne

Hrají:

Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway, Carl Ballantine, Gary Vinson, Billy Sands, Edson Stroll, John Wright, Yoshio Yoda, Bob Hastings, Ned Romero (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(138)

Obsahy(1)

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe hodnocených jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný, jako jeho posádka. (sator)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Toto jsou dobrodružství ztracené vojenské posádky PT-73 během druhé světové války. Jsou jednou z nejlépe jednotek posádek námořnictva, ale porušují předpisy, když jim to vyhovuje. Jejich velitel, nadporučík Quinton McHale (Ernest Borgnine), je občas stejně ničemný jako jeho posádka. ()

Zajímavosti (6)

  • Celá námořní základna Tichého oceánu byla postavena na pozadí Universal Studios. Po mnoho let poté, co seriál zmizel z obrazovek, byly kulisy používány jako atrakce. (sator)
  • Plavidlo použité k výstřelům z probíhajícího PT-73 byl sedmdesát metrů dlouhý Vosper MTB (Motor Torpedo Boat), britský design postavený na základě licence v USA pro vývoz do Ruska. (sator)
  • Název námořní základny, kde se show konala, byl Taratupa. (sator)

Reklama

Reklama