Reklama

Reklama

VOD (1)

Slavná šéfkuchařka Sasha (Ali Wong) a hudebník Marcus (Randall Park) se setkávají po 15 letech a pořád to mezi nimi jiskří. Oba ale mají svůj svět a přizpůsobit se nebude lehké. (Netflix)

Recenze (66)

JenYu 

všechny recenze uživatele

Líbilo se mi: módní styl hl. hrdinky, prostředí restaurece (i když tam mnoho ukázáno nebylo), hrdinové Asiaté a první půlka výstupu Keanu Reevese. Nelíbilo se mi: chemie mezi hl. protagonisty (téměř žádná nebyla), osudovou lásku jsem jim nevěřila a také mi přišlo nepravděpodobné, že ženu s takovým postavením a rozhledem okouzlí chlapík, co kouří trávu a má rozpadlé auto. Jinak standardní americká komedie dle šablony. ()

princeznaaur 

všechny recenze uživatele

podruhé už vidět nemusím, ale fajn romantická komedie. Líbila se mi ve filmu nadsázka snobárny pracháčů (mohou si dovolit každý nesmyslný rozmar, ale v podstatě jsou osamělí a znudění), litovat je však nehodlám :) . Keanu Reeves jako zpestření a bod za to, že přikývl na vedlejší roli v této komedii. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Hodně příjemná, kromě dobrého humoru ničím nepřekvapující, romanťárna. Přesně to, na co jsem měla po vyčerpávajícím pečení tři dny před Štědrým dnem chuť. Poslední dobou jsem v hodnocení ještě méně přísná než obvykle, a budu v tom pokračovat i v tomto případě. Jen teda to nadšení z Keanu Reeves nesdílím. 3,5* ()

andalin 

všechny recenze uživatele

Koukala jsem na to z jednoho prostého důvodu - mojí momentální závislostí je písnička May I Have This Dance a ta měla ve filmu zaznít. Je to hodně povrchní důvod, ale spousta lidí v komentářích na yt o filmu psala, tak jsem si řekla, proč ne. Písnička v něm byla asi 5s a byla úplně nevyužitá - v tomhle směru jsem tedy dost zklamaná. Jediná dobrá věc zde byl Keanu Reeves. Třeba se někdy přinutím kouknout na Johna Wicka, přestože nemám ráda akční filmy. Ali Wong byla fajn, ale příběh byl dost nuda a deprese. Možná bych ve svém rozpoložení spíš měla koukat na horory, hmm. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Tu je dobrý príklad filmu, ako si predstavujem romantické komédie. Včera som mal možnosť pozerať film s názvom "The Perfect Date", ktorý pôsobil ako obrovské chodiace klišé s otrepanými postavami. Teraz tu máme "Always Be My Maybe". Film, ktorý je vtipný, ktorý má dobré postavy a napriek všetkým tým klišé dokážu jeho originálne prvky spraviť dostatočne zaujímavým na to, aby som ho ohodnotil ako dobrý filmový zážitok. Okrem toho som sa párkrát musel reálne aj poriadne rehotať. A najväčšiu zásluhu má na tom Keanu Reeves. Nepoviem o ňom dokopy nič. Ale je najlepšou časťou celého filmu. Všetky scénky s ním sú jednoducho dokonalé. Ale nielen on je super. Marcus a Sasha majú podľa mňa medzi sebou veľmi uveriteľné dialógy. Ich hádky pôsobia odžito a skutočne. Okrem toho dokážem aj našim hrdinom porozumieť. A veľmi dobre. Najmä Marcusovi, ktorý si v živote berie jednu veľkú životnú traumu. No treba to prekonať, aby to neovplyvnilo náš budúci život. Mínusy poviem, že film hlavne ku koncu musí mať typický americký klišé monológ, ktoré sú už skutočne staré a nudné. A okrem toho veľmi patetické. No som rád, že na tom sme film nezakončili a ešte uvidíme novú Sashinu reštauráciu, ktorá je podľa mňa absolútne skvelé zakončenie filmu. To ma dostalo. Sú veci, ktoré vieme odhadnúť, no rovnako má film aj momentky, ktoré som absolútne nečakal. A keď prišli, tak to bolo skvelé. Možno by som bol ešte rád, keby sme sa miestami najmä s Marcusom nemuseli točiť v kruhu. Lebo s jeho prístupom to t rvá na koniec filmu, aby sme sa pohli z miesta. A to je veľmi dlho. Ak však chcete dobrú romantickú komédiu s dobrým humorom, dobrými postavami a celkovo spracovaným kvalitne, toto nie je zlá voľba. Myslím, že si to užijete. A ani ja by som sa nebránil vidieť film znovu. Hodnotenie: B+ ()

Galerie (4)

Zajímavosti (6)

  • Keanu Reeves improvizoval v některých svých scénách. Právě jeho nápadem bylo vyjmenovávání čelních představitelů komunistické strany Číny během scény hry „Pravda nebo fant“. Stejným případem byl i dialog „Chybí mi tvoje světlo“/„Chybí mi tvoje duše.“ a „Já nemám problém, Sašo. Jaký je tvůj problém, Sašo,“ společně s bojovým gestem. (Huntelaar)
  • Ačkoliv se většina filmu odehrává v San Franciscu, tak se v něm natáčely pouze dva týdny z celkových osmi. Větší část produkce probíhala z finančních důvodů ve Vancouveru. (Huntelaar)

Reklama

Reklama