Reklama

Reklama

Křídla

(seriál)
  • USA Wings
USA, (1990–1997), 65 h 6 min (Minutáž: 22–23 min)

Hudba:

Bruce Miller

Hrají:

Tim Daly, Steven Weber, Crystal Bernard, David Schramm, Rebecca Schull, Tony Shalhoub, Thomas Haden Church, Matthew Fox, Amy Yasbeck, Farrah Forke (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(172)

Recenze (6)

Mimomisu 

všechny recenze uživatele

stejne jako u spousty jinych, sitcomu tady pada kvalita s ceskym mizernym prekladem. V originale jsou to ale velmi slusne tri hvezdy ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Jak uvařit vtipnou kaši? Vezmete nějaké prostředí, pro domácí použití se hodí třeba centrála taxislužby, kadeřnický salón, hospůdka nebo odbavovací hala malého soukromého letiště. Přidáte několik vážných postav, jednoho idiota a alespoň jednu hezkou ženskou, posypete trochou zápletky a mícháte a mícháte, až z toho ušleháte sterilní sitcom střední hustoty a instantní chutě. Během míchání nezapomeňte po troškách přisypávat vzácného humoru. Doporučuje se konzumovat po částech, ne celé najednou. Může totiž dojít k otravě a nikdo si nepřeje, abyste u sledování byli otrávení. Hodně pijte, dá vám to křííídla. ()

Reklama

VUCAKO 

všechny recenze uživatele

Příjemný sitcom s typickými archetypy, herci hrají uvěřitelně a profesionálně, většinou se neválíte po zemi, ale občas potkáte výbuchy dost bláznivých situací.. Thomas Haden Church se rolí v tomto seriálu dostal do povědomí diváků, později seriál opustil pro svoji vlastní show NED & STACEY. Pohodové koukání [hodnotím verzi s originálním zvukem, jak vypadal český dabing, to nevím]. Update: po shlédnutí všech sezón musím ocenit, že se kvalita s časem nějak rapidně nezhoršovala, jak bývá zvykem u dlouho trvajících seriálů. Jenom poslední asi 4 episody jsou dost mimo.. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Další z řady sitcomů ,který u nás před lety běžel na tv nova.Už si to moc nepomatuju jen ,že se jednalo o seriál z prostředí malého letiště a byla to v celku zábavné podívaní. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (6)

  • V 16. epizodě 3. série se objeví postava Frasiera Cranea (Kelsey Grammer). Díl byl poprvé vysílán 13. února 1992, tedy ve stejný den jako 18. epizoda 10. série seriálu Na zdraví (od r. 1982), ve kterém Frasier (Kelsey Grammer) pronese, že se svou ženou navštíví Nantucket. Právě v Nantucktu se děj seriálu Křídla odehrává. (IXOXI)
  • Seriál Wings spolu so seriálmi Cheers (od r. 1982) a Frasier (od r. 1993) sa odohrávajú v rovnakom svete. Jednými zo známych postáv, ktoré tieto seriály spájajú, sú postavy Frasiera Cranea (Kelsey Grammer) a jeho (ex)manželky Lilith (Bebe Neuwirth), ktoré sa objavili vo všetkých troch seriáloch. (AxelWers)

Reklama

Reklama