Šílenci na prknech

• USA Out Cold (více)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

wendelin9

Všude plno sněhu, snowboardistů, lyžařů, pití, večírku a bláznivá socha s holým zadkem... Tak tohle všecko patří ke střeštěné bandě několika kamrádů, kteří se snaží zachránit své malé městečko na Aljašce :)... Nevím jak vám, ale mě to zní sakra dobře, už jenom díky těm snowboardům. Přidejte si ktomu eště teplého barmana a kanadské žertíky a vyjde vám tahle - pro mě super - praštěná komedie na principu úsporného režimu :).... Asi jediné, co bych filmu vytkla je sexbomba z Rakouska, která mi do filmu zkrátka nesedí. ()

montel

Do krásných aljašských hor Bull Mountains přijede nový majitel lyžařského městečka, které dodnes dýchalo na návštěvníky klidnou a pohodovou atmosférou. Nový šéf však chce městečko předělat na obrovské horské středisko, plné restaurací a turistů. To se nelíbí místní partičce snowborďáků, kteří se pokusí udělat všechno proto, aby nekalé úmysly nového šéfa zarazili... Pohodová komedie připomínající starší snímek Lyžařská akamedie. Kromě partičky hlavních hrdinů, kteří se starají ve filmu o zábavu nebude chybět ani podlý padouch a spousta krásných děvčat. Jedna z rolí připadla také na Zacha Galifianakise, největšího trapáka ze slavných Pařeb ve Vegas a Bangkoku. 55% ()

ggggg

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Své si v týhle komedii najde každej (sportovní fanda, fanda úchylnýho humoru, romantik, příznivec hezkejch koček a velkejch koz) Zach Galifianakis mě tady neskutečně baví a nejlepší scény jsou vždy, když mu jeho škodolibí kámoši neco prováděj při alkoholickým deliriu. Miluju tenhle film. ()

blackrain

Pohodička. Opravdu šílenci. Je paráda, když to někdo skutečně umí a ví, co dělá. Jezdit na prkně s půlitrem piva? Proč ne. Tohle sice není kdo ví jak velký zázrak, ale tady jde o zábavu. Já jsem se bavila. Lepší než Snowboarďáci. Zima a sníh patří mezi vděčná témata. Dotáčky na konec, to byla třešínka na dortu. ()

korbitch22

asi nejlepší zimní komedie.ta přirozenost,jaká vyzařuje ze všech herců je neskutečná,na nic si nehrajou,to nejsou herci,to jsou prostě normální,přirozený hovada jak prase!:-)skvěle natočeno,super dialogy,parádní snow boardový jízdy,neskutečný roštěnky,skvěle vymatlanej prasík.....no prostě všechno v tom filmu dosebe nádherně zapadlo a kucí vytvořli neskutečně vtipnou oddychovku,která má hrdé místo v poličce s mými nejlepšími filmovými kousky.ty inge,miluju tě tak jak jen kluk může milovat holku,se kterou nikdy nemluvil...tak víš..nezašukáš si se mnou?..nic by mýho blbýho otčíma nenasralo víc!:-) ()

• Ve filmu se objevili o profesionální snowboardisté Todd Richards, vicemistr světa z roku 1997, Rio Tahara, Tara Dakides, Devun Walsh a Rob "Sluggo" Boyce. (Simpoch)
  • Film se natáčel na Aljašsce, kde se odehrává i děj filmu, mimo Aljašku se natáčelo také v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Koldyn)
  • Poslední film, ve kterém si herec Lewis Arquette zahrál. Zemřel 9 měsíců před uvedením filmu do kin. (ČSFD)