Reklama

Reklama

Rodinná pouta

(seriál)
  • USA Family Ties
Komedie / Rodinný
USA, (1982–1989), 70 h 36 min (Minutáž: 23–48 min)

Hrají:

Meredith Baxter, Michael Gross, Michael J. Fox, Justine Bateman, Tina Yothers, Brian Bonsall, Courteney Cox, Tracy Pollan, Jeff Joseph, Marc Price (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(173)

Obsahy(1)

Dva hippies - Elyse (Meredith Baxter) a Steven (Michael Gross) jsou liberálně smýšlející rodiče, kteří si přáli vychovat své děti ve stejném duchu. K jejich nelibosti jsou jejich tři ratolesti spíše konzervativně smýšlející bytosti, což je nejlépe vidět při pohledu na nejstaršího syna Alexe (Michael J. Fox), který je přívržencem Raegana a členem Klubu mladých Republikánů. Alespoň se mu však nedá upřít inteligence, zatímco prostřední dcera Mallory (Justine Bateman) je rozený flákač a zajímá ji zejména nakupování nebo balení kluků. Dcera Jennifer (Tina Yothers) je tak trochu předčasně vyspělá dívka, která se snaží být normálním dítětem. Během seriálu se Elyse a Stevenovi narodí ještě čtvrté dítě - syn Andrew (Brian Bonsall). Přestože má tento sitcom především bavit, nevyhne se místy ani vážnějším tématům. (Andie42)

(více)

Recenze (6)

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Dlhoveká seriálová tyrania cukríkového a konzervatívneho publika. Štruktúra vtipov biedna, scenár bez živšieho nápadu a z tých ksichtíkov ma prenasledujú denné mory dodnes. ()

boro123 

všechny recenze uživatele

Představte si rodinku, kde rodiče jsou bývalí příznivci hippies, mají syna co bezmezně obdivuje republikány a zbožňuje cokoliv, co se týká peněz, dceru co myslí tak akorát na nakupování a druhou naopak ležící v knížkách....Z toho vám vyjde základní sestava tohohle seriálu, která je často doplněna vybornými vedlejšími postavami sousedů, příbuzných atd. Většina dialogů je brilantně napsaná a hlavně Michael J. Fox je ve své roli naprosto neodolatelný. Jednoduše výborný seriál u kterého se člověk svěle pobaví, i když už je to nějaký čas kdy byl natočen... ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Jo tohle kdysi běželo na čt 2 v sobotu v poledne. A nebylo to špatný samozřejmě z toho utkví v paměti hlavně Michael J.Fox ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - cena (1) - 46. ročník (za rok) 1988 - *Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox + nominace (7) - 43. ročník 1985 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox, 44. ročník 1986 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Justine Bateman, 45. ročník 1987 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox ()

Galerie (44)

Zajímavosti (21)

  • Tracy Pollan, která v seriálu ztvárnila přítelkyni postavy Michela J. Foxe, se později stala Michaelovou manželkou i v reálném životě. (slatkac)
  • Černý labrador Ubu, který se v seriálu objevil, patří jednomu z producentů seriálu Garymu Davidu Goldbergovi. (slatkac)

Reklama

Reklama