Reklama

Reklama

Epizody(6)

The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Tohle už fakt nedávám, tyhle random díly vycucané z prstu, ve kterých se vlastně nic nestane. Není tady nic zajímavého, na co bychom měli těch 10 let čekat a celý Rickův příběh je tak strašně nezajímavý a obyčejný, že jsem musel ke konci už přeskakovat, abych to vůbec dal. Celé je to až moc uspěchané, nezábavné, zombies jsou pořád trapné figurky bez jakéhokoli nebezpečí a hodit tady hodinový love-story díl, to je taky slušná poprava diváka. Negan failnul, Daryl stejně tak a bohužel i Rick, takže jsem si jistý, že další série už bez výčitek vynechám. Trash. ()

_DAVE_ 

všechny recenze uživatele

Po dlouhých šesti? letech dostáváme konečně naservírováno na stříbrném podnosu CO že se to vlastně stalo s Rickem po S09E05 v původních WD. A popravdě nic jiného jsem ani nečekal, jen se mi líbí, že jeho příběh neskončil "nějak" a bude dovyprávěn. Nicméně od čvrtého dílu se to zvrtne v jakousi hysterickou love story a nejsem si jistý, jestli jsou diváci TWD zvědaví na půlhodinovou partnerskou hádku a podobné psi kusy. Je to patetické, škoda ()

Reklama

Flopik 

všechny recenze uživatele

Po Rickovej smrti, som potiahol ešte pár epizód, ale Walking Dead pre mňa v podstate skončil, takže na tento seriál ako na jediný som sa neskutočne tešil. Výsledok ohromne potešil a rovno poviem, že mám len jedinú kritiku. Toto si pýtalo aspoň 10 epizód, nakoľko to bolo fakt skvelé. Takto mi to však prišlo až príliš rýchle. Andrew je opäť ťahúň seriálu, potešila ma aj Danai. Obaja herecky na vrchole. Seriál skvelo hrá na emócie, nie je to vôbec nútené a pri pár scénach budete mať slzy v očiach. Vizuál je skvelý, za tie peniaze sa ale iné ani nečakalo. Zápletka ma bavila, Ricka som si zas a znovu užil, no a zas a znova som aj zaspomínal vďaka flashbackom aký kedy Walking Dead býval, a že kedysi bol top seriálom. Finále až moc kecacie, ale ja odpúšťam. Dúfam, že s Rickom a Michonne sa ešte stretneme, popravde by som si prial spojenie spin-off seriálov. To by bola bomba. Teraz samozrejme za plný a veľká spokojnosť. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době jsem si pustil nějaký WD spin-off. Je super, že i když to ždímají, tak mají seriály jen 6 epizod. Konečně se dozvídáme, co vlastně bylo s Rickem a jestli se s Michonne potkali. Rick se dostal do Filadelfie, kde byl nucen zůstat v tom společenství tří měst. Michonne ho ustavičně hledala, a nakonec se jí to povedlo. Jenže nemohou utéct spolu. Nakonec spolu zosnují plán, jak celou Občanskou republiku svrhnout a vrátit se domů. Hezky to uzavírá celý seriál. "Neříkej jim, kdo jsi!" ()

DragonnCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,, I knew you'd come back. " ,, How? " ,, I believed " Tak nám skončilo Ones Who Live! Léta čekání se nám fanouškům konečně zúročilo a dostali jsme světe div se epický milostný příběh Ricka a Michonne, kteří se hledali až se našli! Seriál sází na jejich skvělou romanci, ale také se soustředí na Občanskou republiku, a ten rozpočet, který AMC dalo do seriálu, se opravdu na seriálu podepisuje. Seriál má skvělé herecké výkony co se týče herců, hlavně Andy Lincoln a Danai do toho dávají maximum. Kvalitní scénář a dialogy, zejména vypichuji scénu, když Rick namítá, že se nechce vrátit domů, jelikož CRM si ho už omotalo okolo prstu. Zde vidíme jak jsou CRM zákeřné svině a fungují jako výborní záporáci. Thorneová a Okafor, kteří sváděla Ricka k CRM, návrat Jadis - Rickova stará  známá, nebo generál Beale, vůdce CRM. No prostě masterpiece co se týče postav ústředních či vedlejších. Námrd jak svině hlavně pro fanoušky původního TWD, jelikož Rickův návrat si musel každý precizně užívat. O to víc všechno vydvyhávali dramatické pasáže a zajímavě propracované nápady v seriálu. Také musím vypíchnout skvěle nasnímanou akci a celkově mohu k seriálu dodat, že se jedná o téměř masterpiece, jelikož hlavně epické finále to pozvedlo do výšin. Emoce a vztahy jsou tu opět hlavním oč tu běží. Seriálu, ale i tak uděluji 9 bodů z 10, jelikož mi spíše vadilo, že až moc se soustředí na ústřední romanci a má to menší problémy s tempem, které šlo víc rozvést a propracovat. Přesto, ale oceňuji Scotta M. Gimple, že konečně nám donesl seriál, který nepokazil, a má se čím pyšnit. O to víc se mi líbilo že i Andy Lincoln a Dani byli téže hlavními producenty. I návrat Grega Nicotera musel znamenat posun kvality, bez něj by seriál asi nebyl tam kde teď je. PS: Soundtrack tu je impozantní! Viz: Intro! ()

Galerie (60)

Zajímavosti (13)

Reklama

Reklama