Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sexy hvězdy z Pobřežní hlídky vás opět pobaví! Chystají se na slavnost Oahu, aby vás pobavily jako vždy. Když se všichni z Pobřežní hlídky před svatbou setkají s Mitchovou (David Hasselhoff) snoubenkou (Alexandra Paul), vytuší, že něco není v pořádku. Krásky se pokouší Mitche varovat, ale nepodaří se jim ho přesvědčit a všechny se musí v rychlé akci snažit ho zachránit - a taky sebe - před jejími bezohlednými plány! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (59)

mira007 

všechny recenze uživatele

Celovečerní film jako derivát odvozený z úspěšného tv seriálu Pobřežní hlídka - parta z L.A. jede na Hawai, všichni známí jsou už poněkud starší ( asi patnáct let po premiéře ) ... to by nebyl hlavní problém, ten spočívá v tom, že je to ukrutně hloupé i na někoho tolerantního jako jsem já. Jednu hvězdu za všudypřítomné silikonové kočky, Hasselhoff musí zatahovat břicho tak má smůlu. ()

Klay 

všechny recenze uživatele

Jééé...takovejch potenciálních návleků, opálenejch koček, co zrovna seskočili ze stolu plastickýmu chirurgovi a tolik silikonovejch implantátů na metr čtvereční...tak si představuju ráj. Škoda, že z filmařskýho hlediska je to spíš peklo....ale srandovní víc jak většina úmyslnejch komedií, takže musim lehce nadhodnotit: 1,5* ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Prostředí 5/10/// +pár známých tváří se tu najde, o postavách ani nemluvě, potěší Cary-Hiroyuki Tagawa, někdo by mohl říct, že se na to hezky kouká -zhruba první polovina je přehlídka silikonu, nudných dialogů a nicotného děje/// Jaj, natočit film, který po několika letech dějově navazuje na seriál, na kterém jsme jako malí vyrůstali (někdo by řekl, protože nebylo na co jiného koukat), nacpat do něj co nejvíce známých (pro ty co seriál neznají tak neznámých) postav a snažit se vytvořit ještě nějakou zápletku. Ehm, no dlouho jsem se rozhodoval mezi odpadem a jednou hvězdičkou, protože úroveň byla někde mezi mexickou telenovelou a tím co zbylo ze seriálu. Což vypadalo hodně špatně. Celé to zachraňuje zhruba poslední půlhodinka a v ní záchranná akce, která byla ještě na úrovni a dala připomenout dřívější atmosféře seriálu. Takže ještě se to dalo zkouknout, ale napodruhé bych tohle nechtěl a ani nic podobného a vlastně jsem si uvědomil, že z Pobřežní hlídky už jsem vyrostl./// Celkem 35%/// ()

inutihar 

všechny recenze uživatele

Pro mě jeden z etalonů "guilty pleasure", v podstatě (nezáměrná) parodie sebe sama. Tragické herecké výkony uvadajících, silikonem, kolagenem, botoxem a kdo ví čím vším ještě vylepšených krasavic jsou vhodně doplněny ochabujícími svaly mužských hvězd náhodně posbíraných z různých sezón seriálu, nejspíše podle toho, kdo z nich nejvíc potřeboval prachy na nájem. Návrat Mitche je nepřekvapivé překvapení. Plán hlavního záporáka na Mitchovo finální zničení je snad nejpřekombinovanější pomsta v dějinách filmu, nemluvě o tom, že v původním seriálu to rozhodně nebyla až tak významná postava, aby zde hrála roli ultimátní Nemesis. Celé je to jeden velký bizar a pokud jste neviděli všech 11 sezón seriálu, nepamatujete si klíčové postavy a nemáte aspoň rámcový přehled kdo kdy kde a s kým chodil nebo naopak nechodil, tak se v tom velmi rychle ztratíte a pak je to k nepřežití. K Baywatch jako takové mám nicméně velmi, velmi speciální vztah, takže prostě pět, i když plně chápu všechny, kteří dávají odpad. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento seriál som mal rád a preto som nemohol opomenúť ani tento rozlúčkový špeciál, ktorý vcelku emotívne dáva dokopy tie najznámejšie tváre pôvodného seriálu a združuje ich vo svojom poslednom dobrodružstve. Dá sa povedať, že taký posledný výstrelok Hasselhoffa s cieľom čo-to ešte zarobiť. Navyše celé to snaženie dáva dole neskutočne primitívna dejová zápletka, ktorá bola miestami až smiešna. Takže zmiešané pocity, ale zároveň riadna dávka nostalgie. 45 % ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama