Režie:
Choong-hwan OhVOD (1)
Epizody(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(2)
Špičkový hoteliér přijme nabídku řídit hotel plný mrtvých duší. Potká tak jeho původní majitelku a pronikne do jejího prapodivného světa. (Netflix)
Hrají
IU
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Deurim hai (2011) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Jin-goo Yeo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Jeong-geun Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Sitihol (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Mi-na Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Café Minamdang (2022) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Návrat do Samdal-ri (2023) (seriál)
Hyun-chul Cho
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hotel delluna (2019) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Yi-sook Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Dong-hwan Jung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Won-hae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Chae-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Kyeong-eup Nam
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Kwon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Navillera (2021) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Saikometeurl geunyeoseok (2019) (seriál)
Joon-gi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Ji-ho Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Si-eon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Roboti aniya (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
David Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Práva (2021) (seriál)
Ye-jin Pyo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Taxi Driver (2021) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Yi-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Sulli
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
O! mai reidi (2010) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Tae-kyeong Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Da-reum Nam
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)